Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 kwietnia 2011

Starhawk – następca Warhawka „prawie” oficjalnie potwierdzony

Olek, 30 kwietnia 2011, 14:52

Chris Hawke z serwisu SystemLink nie ma wątpliwości. Sequel wydanej w 2007 roku gry Warhawk powstaje i nosić będzie tytuł Spacehawk. Produkcją strzelaniny zajmuje się firma Lightbox Interactive, która przejęła pałeczkę po zamkniętym studiu deweloperskim Incognito Entertainment. Gra ukaże się wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation 3, a jej oficjalnej zapowiedzi można spodziewać się w maju.

Star Wars: The Old Republic – jak wygląda kariera po ciemnej stronie mocy?

Olek, 30 kwietnia 2011, 13:08

Wiemy już, dlaczego tak wielu fanów Gwiezdnych Wojen zamierza przejść na ciemną stronę mocy w nadchodzącej grze MMO Star Wars: The Old Republic. Deweloperzy ze studia BioWare w Austin udostępnili filmik prezentujący drzewko rozwoju wojowników Sithów. Przebiegli i wyjątkowo silni przeciwnicy rycerzy Jedi robią wrażenie prawdziwych „badass”.

Pecetowy Brink zostanie uzbrojony w dedykowane serwery

Hed, 30 kwietnia 2011, 11:15

Pamiętacie wojnę o dedykowane serwery w grach pecetowych? O tego typu kontrowersjach nie będzie mowy w przypadku gry Brink, w której dostaniemy pełne wsparcie dla popularnego i lubianego na blaszakach rozwiązania. Pomysły i politykę twórców w kwestii infrastruktury sieciowej przybliżono na oficjalnym blogu wydawcy tytułu, czyli firmy Bethesda.

Pomóż ujawnić szczegóły dotyczące nowej gry z serii Assassin's Creed

Olek, 30 kwietnia 2011, 11:14

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook cieszą się coraz większą popularnością wśród twórców gier. Tym razem koncern Ubisoft obiecał wyjawić pierwsze konkrety na temat kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed, jeśli wystarczająca liczba osób „polubi” enigmatyczny teaser tej produkcji.

Twórcy Portal 2 zapowiadają pierwszy darmowy dodatek do gry

Hed, 30 kwietnia 2011, 10:27

W ubiegłym tygodniu wróciliśmy do laboratoriów Aperture Science, aby kontynuować testy pod czujnym okiem sztucznej inteligencji GLaDOS. Wielu nabywców Portal 2 wyrażało rozczarowanie faktem, że w grze zabrakło dodatkowych i wymagających poziomów (niczym w pierwowzorze). Valve zamierza uporać się z tym niedopatrzeniem w pierwszym dodatku do gry.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 30 kwietnia – 1 maja (Mount & Blade)

Hed, 30 kwietnia 2011, 09:45

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem możemy kupić taniej strzelanki i gry akcji firmy Electronic Arts, a także wiele innych, mniej znanych, ale równie dobrych tytułów.