Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2011, 13:08

autor: Olek

Star Wars: The Old Republic – jak wygląda kariera po ciemnej stronie mocy?

Wiemy już, dlaczego tak wielu fanów Gwiezdnych Wojen zamierza przejść na ciemną stronę mocy w nadchodzącej grze MMO Star Wars: The Old Republic. Deweloperzy ze studia BioWare w Austin udostępnili filmik prezentujący drzewko rozwoju wojowników Sithów. Przebiegli i wyjątkowo silni przeciwnicy rycerzy Jedi robią wrażenie prawdziwych „badass”.

Wiemy już, dlaczego tak wielu fanów Gwiezdnych Wojen zamierza przejść na ciemną stronę mocy w nadchodzącej grze MMORPG Star Wars: The Old Republic. Deweloperzy ze studia BioWare w Austin udostępnili filmik prezentujący drzewko rozwoju wojowników Sithów. Przebiegli i wyjątkowo silni przeciwnicy rycerzy Jedi robią wrażenie prawdziwych „badass”.

Twórcy Star Wars: The Old Republic wciąż milczą odnośnie terminu premiery swojego dzieła, ale za to systematycznie raczą fanów nowymi materiałami wideo. W ten sposób ujawnili już sporo informacji m.in. o klasach Żołnierzy (Troopers), Łowców nagród (Bounty Hunter) i Jedi. W tym tygodniu przyszła kolej na Wojowników Sithów, którzy prezentują się naprawdę okazale.

Star Wars: The Old Republic – jak wygląda kariera po ciemnej stronie mocy? - ilustracja #1

Nieco ponad dwuminutowy filmik przedstawia drzewko rozwoju tej klasy postaci. W dużej mierze przypomina ono zresztą „karierę” rycerzy Jedi. Wojownicy Sithów będą mogli rozwijać się w jednym z dwóch kierunków. Maruderzy (Sith Marauders) mają być swoistymi odpowiednikami Strażników (Sentinels) i podobnie jak oni władać dwoma mieczami świetlnymi oraz nosić lekkie zbroje. Z kolei subklasą przeciwstawną dla Obrońców (Guardians) będą Juggernauci (Sith Juggernauts) dysponujący potężnymi atakami i mocnym opancerzeniem. Rzecz jasna w obu przypadkach wojownicy Sithów zyskają dostęp do rozmaitych umiejętności związanych z ciemną stroną mocy.

Star Wars: The Old Republic – jak wygląda kariera po ciemnej stronie mocy? - ilustracja #2

O ile trudno wypowiadać się na temat balansu klas w grze, która nie została jeszcze wydana, o tyle w subiektywnych odczuciach fanów pod względem wizerunkowym, ciekawiej prezentują się siły zła. Zwłaszcza zbroje wysokopoziomowych wojowników Sithów robią imponujące wrażenie. Pozostaje pytanie, czy w ślad za tym pójdzie przyjemność wcielenia się w rolę „szwarccharakteru”.

Zainteresowanych większą porcją informacji związanych z grą Star Wars: The Old Republic odsyłamy do lektury artykułów opublikowanych na łamach serwisu GRY-OnLine.pl

  1. Zapowiedź - Zadania, świat i crafting
  2. Zapowiedź - Już graliśmy! - Fabuła
  3. Publicystyka - Siły neutralne w The Old Republic
  4. Publicystyka - Republika w The Old Republic
  5. Publicystyka - Sithowie w The Old Republic
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic