Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 kwietnia 2011

Wieści ze świata (Fable III, Crysis 2, RACE '07) 22/04/11

Jiker, 22 kwietnia 2011, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu produkcji DS Lite, czwartym dodatku do RACE ’07, cyfrowej wersji Fable III, kolekcji Króla Artura, a także planach Cryteka. Zapraszamy do lektury.

Gry z EA Store za pół ceny

sathorn, 22 kwietnia 2011, 14:29

Z okazji Świąt Wielkanocnych EA Polska daje tym z Was, którzy lubią kolekcjonować pudełka, instrukcje i płyty, okazję do pogodzenia się z cyfrową dystrybucją. Ci z kolei, którzy już dostrzegają zalety tego sposobu nabywania gier, będą mieli w najbliższym czasie do dyspozycji dobry argument w dyskusjach z tradycjonalistami. I prawdopodobnie kilka nowych tytułów na swoich kontach.

Wrażenia z bety Gears of War 3 - rozgrywka
Wrażenia z bety Gears of War 3 - rozgrywka

Hed, 22 kwietnia 2011, 13:39

Gears of War to prawdziwa potęga – poprzednie odsłony serii sprzedały się świetnie i zdobyły wiele nagród. Trzecia część przygód Marcusa Fenix’a niewątpliwie zapowiada się ciekawie, chociaż dla sporej części społeczności najważniejszy będzie tryb multiplayer. Po kilku dniach spędzonych z betą gry możemy potwierdzić, że gracze mają na co czekać.

Weekend z darmowym Xbox LIVE i Światowy Rekord Guinnessa
Weekend z darmowym Xbox LIVE i Światowy Rekord Guinnessa

Hed, 22 kwietnia 2011, 11:45

Ten weekend będzie specjalny nie tylko ze względu na Święta Wielkanocne. Przez najbliższe kilka dni użytkownicy Xbox LIVE mogą korzystać z przywilejów kont w wersji Gold bez żadnych opłat. W sobotę spróbujemy też ustanowić Światowy Rekord Guinnessa w ilości osób jednocześnie biegnących sprint na 100 metrów w grze Kinect Sports. Jak dołączyć do zabawy i wygrać nagrodę?

Koniec JoWooD, właściciela takich marek jak: Painkiller, Spellforce czy Arcania

Adrian Werner, 22 kwietnia 2011, 11:22

W ostatnich miesiącach wielokrotnie pisaliśmy o problemach finansowych JoWooD. Teraz wiemy już, że próba uratowania firmy zakończyła się niepowodzeniem.

Przesunięto premierę Shadows of the Damned

Sarge, 22 kwietnia 2011, 11:15

Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o czerwcowej dacie premiery Shadows of the Damned. Tymczasem firma Electronic Arts potwierdziła, że założony wcześniej termin zostanie przesunięty.

Red Orchestra 2 zaatakuje sklepy w Wielkiej Brytanii już w sierpniu

Kono, 22 kwietnia 2011, 11:02

Koncern Lace Mamba Global ogłosił dzisiaj, że w związku z kontynuowaniem współpracy z rosyjską firmą 1C Company, gra pecetowa Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad zostanie wydana na terenie Wielkiej Brytanii oraz Australii w sierpniu bieżącego roku.

Plotki na temat następcy Wii – odcinek trzeci

sathorn, 22 kwietnia 2011, 11:01

O następcy Wii mówi się praktycznie bez przerwy od kilku dni. Wciąż dostarczane są nowe informacje na temat kolejnej konsoli stacjonarnej Nintendo, a kilka większych Zachodnich serwisów internetowych bezlistośnie ekspoatuje swoje źródła w poszukiwaniu kolejnych rewelacji. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem i już rano pojawiły się następne szczegóły.

Usługa PlayStation Network nieczynna

Sarge, 22 kwietnia 2011, 10:50

Użytkownicy PlayStation Network co najmniej od wczoraj mają spore problemy z zalogowaniem się do sieci. Wydawałoby się, że to tylko chwilowy problem, ale trwa on do dziś i jeszcze przez jakiś czas może nie doczekać się rozwiązania.

Produkcja PSP Go będzie kontynuowana w Stanach Zjednoczonych

Sarge, 22 kwietnia 2011, 09:55

Okazuje się, że ostatnie doniesienia o zakończeniu produkcji PSP Go dotyczyły tylko Japonii. Co z pozostałymi rynkami?

Szef Gearbox Software dementuje plotki o Borderlands 2

Kono, 22 kwietnia 2011, 09:45

Szef studia Gearbox Software – Randy Pitchford – w rozmowie z serwisem Eurogamer zdementował wszelkie pogłoski dotyczące tego, jakoby jego zespół miał pracować nad Borderlands 2. Tym samym uciął on zarówno spekulacje, które pojawiły się wczoraj, jak i te sprzed kilku miesięcy.

Cartoon Wars - odc. 27 - Wykrakał
Cartoon Wars - odc. 27 - Wykrakał

Otis, 22 kwietnia 2011, 09:38

Pełna wersja Two Worlds II: Castle Defense zadebiutuje w maju

Sarge, 22 kwietnia 2011, 09:05

Polska firma TopWare Interactive ogłosiła datę premiery pełnej wersji Two Worlds II: Castle Defense. Jest to gra strategiczna typu tower defense autorstwa Reality Pump, której próbna edycja została udostępniona posiadaczom pecetów pod koniec ubiegłego roku.