Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 kwietnia 2011

Czy powstanie Silent Hill Downpour w wersji na pecety?

Kono, 18 kwietnia 2011, 20:12

Ósma część serii Silent Hill z podtytułem Downpour została pierwotnie zapowiedziana tylko na Xboxa 360 i PlayStation 3. Tym samym, fani sagi posiadający jedynie komputery PC z pewnością nie byli zadowoleni takim stanem rzeczy. Jednak dzisiaj dowiedzieliśmy się, że pecetowa edycja Silent Hill: Downpour nie jest definitywnie wykluczona.

Tryb multiplayer i wydanie specjalne Rage

Soviet, 18 kwietnia 2011, 19:00

Choć do wrześniowej premiery najnowszej gry id Software zostało jeszcze kilka miesięcy, to powoli dociera do nas coraz więcej szczegółów na temat tej produkcji. Na ostatniej konferencji prasowej Bethesdy, wydawcy Rage, pojawił się Matt Hooper, który przyniósł kilka nowinek dotyczących trybu multiplayer i wydania specjalnego - Anarchy Edition.

Tydzień z betą Gears of War 3 – pierwsze wrażenia
Tydzień z betą Gears of War 3 – pierwsze wrażenia

Hed, 18 kwietnia 2011, 17:43

Gears of War 3 to bez wątpienia jedna z najgorętszych premier roku. Zgodnie z planami wystartowały oczekiwane testy rozgrywki wieloosobowej, w których weźmie udział wielu z Was. Z tej okazji w tym tygodniu opublikujemy wiele materiałów o naszych wrażeniach z zabawy. Rozpoczynamy od wprowadzenia na temat tego, co przygotowali twórcy z Epic Games.

Poradnik i Atlas Świata do Dragon Age II

Redakcja GRYOnline.pl, 18 kwietnia 2011, 16:25

"Poradnik do Dragon Age II zawiera omówienie wszystkich zadań, a także ponad 90 map lokacji, pomocnych w odnajdywaniu istotnych miejsc, postaci czy przedmiotów. W Atlasie znajdziecie zestawienie romansów, informacje o towarzyszach, prezentach i ulepszeniach."

Wieści ze świata (Portal 2, Fallout: New Vegas, LittleBigPlanet) 18/04/11

Jiker, 18 kwietnia 2011, 13:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o walce o szybszą premierę Portal 2, a także rekordowej liczbie poziomów w LittleBigPlanet. Zapraszamy do lektury.

Uncharted 3 ze split-screenem i termin rozpoczęcia beta testów

Sarge, 18 kwietnia 2011, 12:02

W weekend pojawiły się plotki poświęcone rozgrywce wieloosobowej w Uncharted 3: Drake’s Deception. Do tematu powracamy dzisiaj, gdy mija embargo na tego typu informacje. Dowiedzieliśmy się dzięki temu wielu gorących detali dotyczących nadchodzącego dzieła Naughty Dog.

Brytyjczycy wolą ćwiczyć niż grać. Top 10 UK (10 - 16 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 18 kwietnia 2011, 12:02

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 10 a 16 kwietnia.

Premiery gier w Polsce (18 – 22 kwietnia)

Hed, 18 kwietnia 2011, 11:30

W tym tygodniu otrzymamy najnowszą grę studia Valve, która ma szansę stać się prawdziwym hitem. Mowa oczywiście o Portalu 2, który zostanie wydany w wersji pecetowej i konsolowej. Oprócz tego, do sklepów trafią takie tytuły jak Cities in Motion, czy Men of War: Oddział Szturmowy.

Film Red Faction: Origins zadebiutuje 4 czerwca

Kono, 18 kwietnia 2011, 11:24

Amerykański konglomerat medialny, NBC Universal, zorganizował w zeszły piątek konferencję prasową „Summer press day”. Wśród licznych paneli znalazł się też ten dotyczący filmu Red Faction: Origins, produkowanego przez stację SyFy Channel oraz firmę THQ.

SOCOM 4 z bonusami dla nabywców nowych gier

sathorn, 18 kwietnia 2011, 10:55

Wydawca najnowszej produkcji Zipper Interactive – SOCOM 4 (w Polsce z podtytułem Polskie Siły Specjalne), planuje walczyć z rynkiem wtórnym. Metoda walki jest bardzo popularna ostatnimi czasy – osoby, które zakupią grę jako nową dołączą do grupy SOCOM Pro, a co za tym idzie otrzymają dostęp do ekskluzywnej dodatkowej zawartości.

Fanowskie tłumaczenia Dragon Age: Początek z aprobatą EA Polska

Sarge, 18 kwietnia 2011, 10:35

Posiadacze pecetowej edycji Dragon Age: Początek zapewne pamiętają, że ostatnie trzy dodatki DLC do tej gry zostały wydane jedynie w angielskiej wersji językowej – w przeciwieństwie do poprzednich, które zostały spolszczone. Nie wszystko jednak stracone, bo z pomocą przychodzą fanowskie tłumaczenia.

Czwarty dodatek DLC do The Settlers 7 pojawi się już dziś

Kono, 18 kwietnia 2011, 10:02

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów siódmej części gry The Settlers. Do sprzedaży trafi dzisiaj czwarty dodatek DLC, a także pojawi się darmowy patch rozbudowujący The Settlers 7: Droga do Królestwa o tryb kooperacji.

Batman: Impostors - kolejna gra z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej?

sathorn, 18 kwietnia 2011, 09:56

Wieść gminna niesie, że Warner Bros, planuje wydanie kolejnej gry, której bohaterem byłby człowiek-nietoperz. Wiele wskazuje na to, że informacja ta jest prawdziwa. Świadczą o tym m.in. domeny, jakie zarejestrował niedawno koncern Warner Bros.

Szaleństwo z Twisted Metal rozpocznie się w październiku

Hed, 18 kwietnia 2011, 09:32

Firma Sony Computer Entertainment wypuściła nowy zwiastun Twisted Metal, czyli gry, za którą odpowiada David Jaffe i jego ekipa ze studia Eat Sleep Play. W produkcji wcielimy się w psychopatycznych morderców i siądziemy za kółkami najróżniejszych pojazdów. Szaleństwo na drogach rozpocznie się na początku października.

Zaginiony Level - odc. 9 - Babcia
Zaginiony Level - odc. 9 - Babcia

Jaro, 18 kwietnia 2011, 08:50

Oczekiwanie na Portal 2. Top 10 cyfrowej dystrybucji (11 - 17 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 18 kwietnia 2011, 02:03

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 11 do 17 kwietnia.