Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2011, 10:55

autor: sathorn

SOCOM 4 z bonusami dla nabywców nowych gier

Wydawca najnowszej produkcji Zipper Interactive – SOCOM 4 (w Polsce z podtytułem Polskie Siły Specjalne), planuje walczyć z rynkiem wtórnym. Metoda walki jest bardzo popularna ostatnimi czasy – osoby, które zakupią grę jako nową dołączą do grupy SOCOM Pro, a co za tym idzie otrzymają dostęp do ekskluzywnej dodatkowej zawartości.

Wydawca najnowszej produkcji Zipper InteractiveSOCOM 4 (w Polsce z podtytułem Polskie Siły Specjalne), planuje walczyć z rynkiem wtórnym. Metoda walki jest bardzo popularna ostatnimi czasy – osoby, które zakupią grę jako nową dołączą do grupy SOCOM Pro, a co za tym idzie otrzymają dostęp do ekskluzywnej dodatkowej zawartości.

SOCOM 4 z bonusami dla nabywców nowych gier - ilustracja #1

Co daje graczom przynależność do SOCOM Pro?

Dwie dodatkowe bronie – M-16 i AK-47, które staną się dostępne w przeciągu miesiąca od premiery gry, a ponadto możliwość potyczek wieloosobowych w czterech ekskluzywnych trybach:

  1. Community Day Classic – Tryb, zawdzięczający swoje powstanie fanom serii. Jest to mieszanka map przeznaczonych dla 16 osób, rozgrywanych w „klasycznych” trybach, z zastrzeżeniem, że gracze poruszają się szybciej i nie jest możliwe używanie materiałów wybuchowych.
  2. Last Defense Run ‘Gun – bazuje na standardowym Last Defense, jednak gracze poruszają szybciej, zmniejszone są obrażenia zadawane przez broń, której wybór ogranicza się do karabinków maszynowych i strzelb.
  3. SCRUM – Zmodyfikowany tryb Supression, w którym brakuje respawnów, możliwości wybrania broni snajperskiej, gracze nie doświadczają wstrząsów, nie ma możliwości użycia gazu trującego, ani granatów, zwiększona jest także podatność na obrażenia i szybkość poruszania się.
  4. Sniper Alley – Kolejna wariacja na temat trybu Supression. Zwiększone są obrażenia od wszystkich broni. Ponadto gracze mogą używać jedynie: granatów dymnych, granatów gazowych, strzelb oraz karabinów snajperskich.

Co więcej, twórcy obiecują, że wraz z rozwojem gry ilość dodatków dla użytkowników SOCOM Pas będzie rosła. Spodziewajmy się więc kolejnych trybów, map, broni itp.

Nabywcy gier używanych będą mogli zakupić dostęp do SOCOM Pro z poziomu PlayStation Store w cenie 14,99$. Po przełożeniu na nasz rynek spodziewajcie się ceny oscylującej w okolicach 60 zł.

Choć powyższe działanie z pewnością nie spotka się z przychylnością społeczności graczy, to trzeba zauważyć, że Zipper Interactive i Sony nie posuwają się tak daleko jak Electronic Arts, które w ogóle nie daje możliwości gry w sieci bez wykupienia Online Passa (dodawanego za darmo, do każdej nowej kopii).

SOCOM: Polskie Siły Specjalne zadebiutuje w naszym kraju 21 kwietnia i zaoferuje możliwość wyboru wersji językowej pomiędzy polską kinową (napisy) a angielską.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.