Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 kwietnia 2011

Nowe wieści na temat L.A. Noire – obrazki, filmy i relacje

Hed, 26 kwietnia 2011, 15:23

Rockstar przyzwyczaił nas do produkcji z najwyższej półki. W przyszłym miesiącu dostaniemy najnowsze dzieło dewelopera – detektywistyczną przygodę L.A. Noire. O produkcji wiemy już sporo, ale w dalszym ciągu skrywa ona wiele sekretów. Część z nich została odkryta w materiale, który wyciekł do sieci i szybko został usunięty po interwencji Take-Two.

Znakomita sprzedaż serii Dawn of War

Kono, 26 kwietnia 2011, 14:45

Amerykańska korporacja THQ ogłosiła dzisiaj, że przedłużyła swoją umowę z firmą Games Workshop będącą właścicielem praw do marki Warhammer 40,000. Ujawniono też, że seria pecetowych RTS-ów ze studia Relic o charakterystycznym podtytule – Dawn of War – została dostarczona do sklepów w liczbie 6,5 miliona egzemplarzy.

Wiedźmin 2 - system walki rozłożony na czynniki pierwsze

Hed, 26 kwietnia 2011, 14:29

W sieci pojawił się kolejny „dziennik deweloperski” na temat Wiedźmina 2, czyli głośnej polskiej produkcji, która zostanie wydana w maju. W nowym materiale skupiono się na ważnym elemencie każdego RPG akcji – walce. Geralt posieka przeciwników w widowiskowych atakach, ale skorzysta też z wielu taktycznych zagrań. Film dodatkowo prezentuje kilka scen z gry.

Twórcy gry nieSławny: inFamous 2 spotkają się z polskimi graczami

Olek, 26 kwietnia 2011, 14:09

W najbliższy czwartek (28 kwietnia) w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia odbędzie się spotkanie z producentami serii inFamous. Przedstawiciele studia Sucker Punch opowiedzą o swoim najnowszym dziele, a rodzimy oddział firmy Sony Computer Entertainment tłumaczyć się będzie z nietypowego nazewnictwa gry, która na polskim rynku oferowana będzie pod tytułem nieSławny: inFamous 2.

Bardzo efektowny pokaz nowego silnika od Tri-Ace

Kono, 26 kwietnia 2011, 13:49

Japońska firma deweloperska Tri-Ace, znana chociażby z takich tytułów jak Resonance of Fate czy serii Valkyrie Profile zaskoczyła nas efektownym demem technologicznym. Kluczową informacją jest tutaj to, że działa ono na konsolach obecnej generacji.

Wieści ze świata (Portal 2, Fallout: New Vegas, Gears of War 3) 26/04/11

Jiker, 26 kwietnia 2011, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery następcy PSP, banach na Battle.net, zamieszaniu z Valve, beta testach Gears of War 3, a także nowej łatce do Fallout: New Vegas. Zapraszamy do lektury.

Portal Kombat. Top Ten UK (17 - 23 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 26 kwietnia 2011, 11:45

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 17 a 23 kwietnia.

Sony zapowiada dwa tablety z rodziny PlayStation

sathorn, 26 kwietnia 2011, 11:11

Trójkąt, kwadrat, koło oraz krzyżyk kontynuują swoją ekspansję i pojawiają się również poza tradycyjnymi konsolami. Już jesienią konsumenci będą mieli okazję do powiększenia kolekcji urządzeń sygnowanych logiem PlayStation, o dwa kolejne. Zarząd Sony doszedł do wniosku, że pora wejść na wciąż rosnący rynek tabletów.

Rise of the Zandalari - nowy patch do World of Warcraft już jutro

Kono, 26 kwietnia 2011, 10:50

Według informacji udostępnionej przez stronę MMO-Champion, pierwszy duży patch do World of Warcraft: Cataclysm zatytułowany Rise of the Zandalari zadebiutuje na europejskich serwerach jutro. Z tej okazji firma Blizzard wypuściła oficjalny trailer tego „mini dodatku”.

Premiery gier w Polsce (25 – 30 kwietnia)

Hed, 26 kwietnia 2011, 10:34

W tym tygodniu na rynek trafią dwie gry odmienne stylistycznie, ale podobne gatunkowo - Darkspore i Mythos. Miłośnicy strzelania będą mogli przetestować kolejną odsłonę Operation Flashpoint. Oprócz tego dostaniemy produkcję na podstawie komiksu (Thor: God of Thunder) oraz czwartą część popularnej serii tenisowej (Virtua Tennis 4).

Dwa miliony sprzedanych egzemplarzy Minecrafta

Sarge, 26 kwietnia 2011, 10:25

Sukces niezależnej produkcji Minecraft trwa w najlepsze. Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o przekroczonej barierze pierwszego miliona sprzedanych egzemplarzy, a już teraz możemy mówić o liczbie dwóch milionów.

Kadry z filmu Red Faction: Origins

Kono, 26 kwietnia 2011, 09:35

Stacja SyFy Channel opublikowała dzisiaj kilka zdjęć z nadchodzącego wielkimi krokami filmu telewizyjnego Red Faction: Origins, który powstaje we współpracy z wydawcą serii gier Red Faction, czyli firmą THQ.

Awaria PlayStation Network potrwa jeszcze kilka dni?

Sarge, 26 kwietnia 2011, 09:35

Posiadacze PlayStation 3 na całym świecie od kilku dni nie mogą zalogować się do PlayStation Network. Jeszcze niedawno wydawało się, że problem może potrwać co najwyżej do ostatniej soboty, ale sprawa do dziś nie została rozwiązana.

Nintendo o nowej konsoli - pierwsza prezentacja na E3, premiera w 2012 roku

Sarge, 26 kwietnia 2011, 08:55

Pojawiające się w tym miesiącu spekulacje na temat następcy Wii wywołały spore zamieszanie w sieci, ale nadal pozostawały tylko nieoficjalnymi przeciekami. Teraz nastąpił mały przełom w tej sprawie, gdyż sam koncern Nintendo potwierdził rychłą prezentację nadchodzącej konsoli.

Listę sponsorują literka P i cyfra 2. Top 10 cyfrowej dystrybucji (18 - 24 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 26 kwietnia 2011, 07:36

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 18 do 24 kwietnia.