Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2011, 09:56

autor: sathorn

Batman: Impostors - kolejna gra z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej?

Wieść gminna niesie, że Warner Bros, planuje wydanie kolejnej gry, której bohaterem byłby człowiek-nietoperz. Wiele wskazuje na to, że informacja ta jest prawdziwa. Świadczą o tym m.in. domeny, jakie zarejestrował niedawno koncern Warner Bros.

Wieść gminna niesie, że Warner Bros., planuje wydanie kolejnej gry, której bohaterem byłby człowiek-nietoperz. Wiele wskazuje na to, że informacja ta jest prawdziwa. Świadczą o tym m.in. domeny, jakie zarejestrował niedawno koncern.

Batman: Impostors - kolejna gra z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej?  - ilustracja #1

Amerykański gigant zakupił takie oto domeny:

  1. BatmanImpostors.com
  2. BatmanKnightFell.com
  3. BatmanRedHoods.com
  4. BatmanHush.com
  5. BatmanHushGame.com

Kilka tygodni temu po raz pierwszy pojawiły się plotki o tym, że Warner nie planuje poprzestać na wydaniu w tym roku Batman: Arkham City. Mówiło się, że tytuł nowej produkcji to właśnie Batman: Impostors i będzie ona dedykowana usłudze Xbox Live Arcade. Jedna z zarejestrowanych domen (BatmanImpostors.com) zdaje się potwierdzać te doniesienia. Co z pozostałymi? Wszystkie nawiązują do nazw serii komiksów o Batmanie, bądź do superzłoczyńców pojawiających się na ich kartach.

Oczywiście to wszystko są tylko domysły i spekulacje. Podobnie jak informacja, że Batman: Impostors miałoby być produkcją przeznaczoną do cyfrowej dystrybucji. Zdaje się, że Warner Bros w tej zabawie przybrało postać Riddlera, vel Edwarda Nigmy.