Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 kwietnia 2011, 16:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik i Atlas Świata do Dragon Age II

"Poradnik do Dragon Age II zawiera omówienie wszystkich zadań, a także ponad 90 map lokacji, pomocnych w odnajdywaniu istotnych miejsc, postaci czy przedmiotów. W Atlasie znajdziecie zestawienie romansów, informacje o towarzyszach, prezentach i ulepszeniach."

„Gigantycznych rozmiarów oficjalny poradnik do gry Dragon Age II zawiera omówienie wszystkich zadań wypełnianych w trakcie gry. Na opis każdego questu składa się przedstawienie wykonywanych w jego ramach kolejnych kroków, uwzględniając przy tym możliwe warianty jego ukończenia. Liczne wskazówki sugerują ponadto jak zachowywać się w trakcie rozmów z postaciami niezależnymi oraz w jaki sposób wygrywać staczane bitwy

Z kolei Atlas Świata stanowi uzupełnienie do głównego poradnika do gry Dragon Age II, opisując jej najważniejsze zależności oraz przedstawiając odwiedzane w trakcie zabawy lokacje. Znajdziecie w nim zestawienie romansów, informacje o towarzyszach, prezentach i ulepszeniach pancerzy. W Atlasie nie mogło zabraknąć szczegółowych map.” - „Stranger”

Poradnik do gry Dragon Age II

Atlas Świata do gry Dragon Age II