Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2011, 18:35

autor: Kono

Generations - kolejny dodatek do The Sims 3

Firma Electronic Arts zapowiedziała dzisiaj ósmy już z kolei dodatek do gry The Sims 3. Rozszerzenie z podtytułem Generations pojawi się w dystrybucji jeszcze wiosną bieżącego roku.

Firma Electronic Arts zapowiedziała dzisiaj ósmy już z kolei dodatek do gry The Sims 3. Rozszerzenie z podtytułem Generations pojawi się w dystrybucji jeszcze wiosną bieżącego roku.

Według zapewnień Scotta Evansa – głównego menagera zespołu The Sims Studio – najnowszy dodatek zaoferuje to, czego od wielu lat domagali się fani cyklu. Wśród tych próśb znalazły się między innymi piętrowe łóżka, ogromne wesela, kryzys wieku średniego oraz wiele innych atrakcji.

Generations - kolejny dodatek do The Sims 3 - ilustracja #1

Rozgrywkę w Generations zaczniemy jako młody Sim, który będzie płatał figle w czasie zajęć z tańca i wygłupiał się w jednym z trzech domków tematycznych: rakieta kosmiczna, drewniana chata i księżniczka. Kolejnym etapem w życiu naszego Sima będzie wiek młodzieńczy, który otworzy przed nami zupełnie nowe możliwości. Począwszy od wysadzania toalet w powietrze, poprzez używanie nowego zestawu chemika, a skończywszy na zabawach maturalnych i szalonych domówkach.

Jednak dopiero wiek dorosły ma zaoferować prawdziwą swobodę. To tutaj otrzymamy możliwość uczestniczenia w wieczorach kawalerskich i panieńskich, po których oczywiście czeka nas ślub i wesele. Przyjdzie nam przeżyć też kryzys wieku średniego, który nieodmiennie wiąże się ze zmianą fryzury, stylu, a może i czegoś jeszcze. Na końcu jako Sim w podeszłym wieku będzie nam dane powspominać wszystkie przygody.

Oprócz licznych nowości w systemie rozgrywki, gracze otrzymają możliwość uwiecznienia ważnych wydarzenia w życiu prowadzonych przez siebie Simów. Dzięki specjalnemu systemowi będą mogli publikować je zarówno na stronie www.TheSims3.com, jak i na Facebooku.