Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2011, 13:36

Wieści ze świata (Dead Island, Gears of War 3, Pokemon) 5/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o milionie uczestników bety Gears of War 3, sprzedaży Pokemon Black/White, aktualizacji Shattered Horizon, a także współpracy THQ z największym anglojęzycznym wydawnictwem literackim. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o milionie uczestników bety Gears of War 3, sprzedaży Pokemon Black/White, aktualizacji Shattered Horizon, a także współpracy THQ z największym anglojęzycznym wydawnictwem literackim. Zapraszamy do lektury.

Gears of War 3

Rod Fergusson, producent trzeciej odsłony serii Gears of War, oczekuje, że w beta testach nowych przygód Marcusa Feniksa udział weźmie milion graczy. Przypominamy, że udział w nich mają zapewnione osoby, które nabyły przedpremierowo strzelaninę Bulletstorm (one zagrają w betę już 18 kwietnia), a także złożą zamówienie na GoW3 do dnia 25 kwietnia. Premiera pełnej wersji zapowiada jest na 20 września.

Wieści ze świata (Dead Island, Gears of War 3, Pokemon) 5/04/11 - ilustracja #1

Pokemon Black/White

Pokemon Black/White – najnowsze odsłony bestsellerowej marki należącej do firmy Nintendo – w ciągu dwóch tygodni obecności na rynkach amerykańskim i europejskim znalazły wśród użytkowników Nintendo DS ponad 3 miliony nabywców. Poza tym produkcja może się pochwalić rezultatem 5 milionów sprzedanych egzemplarzy w samej tylko Japonii.

Shattered Horizon

Studio Futuremark Games wzbogaciło strzelaninę z zerową grawitacją Shattered Horizon o darmowy dodatek DLC Last Stand. Oferuje on tytułowy tryb rozgrywki sieciowej, a także opcję zabawy offline (z botami w roli towarzyszy lub przeciwników). Jednocześnie, twórcy zdecydowali się na 50% obniżkę ceny gry, która będzie obowiązywać na platformie Steam do 11 kwietnia.

FIFA 12

9 maja do kiosków trafi najnowszy numer Official Xbox Magazine UK, w którym wydrukowana zostanie obszerna zapowiedź nowej odsłony piłkarskiego cyklu FIFA. Wśród ujawnionych szczegółów znajdą się m.in. nowości w zakresie mechaniki rozgrywki. FIFA 12 zostanie wydana na wszystkie możliwe platformy, w tym najprawdopodobniej 3DS-a i NGP.

THQ

Firma THQ nawiązała współpracę z Random House Publishing Group, największym na świecie anglojęzycznym wydawnictwem literackim. W efekcie na rynek gier trafią zupełnie nowe marki, które otrzymają bogate wsparcie, także w postaci książkowej. W chwili obecnej jest jednak zbyt wcześnie na jakiekolwiek konkrety.

Ubisoft

3DS, którego start nie był tak okazały, jak oczekiwali niektórzy, w niedalekiej przyszłości może liczyć na solidne wsparcie ze strony francuskiego koncernu Ubisoft. Aktualnie jego wewnętrzne studia pracują nad piętnastoma tytułami dedykowanymi najnowszej konsoli przenośnej firmy Nintendo.

Dead Island

Amerykański Amazon sugeruje, że do premiery gry akcji Dead Island w Stanach Zjednoczonych dojdzie 30 sierpnia. Nie jest to oczywiście oficjalna informacja. Jak dotąd, wrocławska firma Techland potwierdziła jedynie, że produkcja zadebiutuje na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3 w tym roku.

Wieści ze świata (Dead Island, Gears of War 3, Pokemon) 5/04/11 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Metal Assault

Spider-Man: Edge of Time

Battlefield Play4Free

APOX

Gabriel Knight: The Sins of the Fathers

Spiral Knights

The Dishwasher: Vampire Smile

EEP 7 - Profesjonalny Symulator Kolei

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Ekranizacja - The Elder Scrolls V: Skyrim video zapowiedź

The 3rd Birthday

Gramy! Extra - We Dare Gramy!

ASTA: The War of Tears and Winds

Black Mirror III

Captain America: Super Soldier

Metal Assault

Mortal Kombat - Tag Team Fight #2

Rabbids 3D

Nuclear Dawn

Thor: God of Thunder

Duke Nukem Forever - The Jetpack Dilemma

Dungeon Siege III - Lucas Montbarron (PL)

Gramy w Darkspore Gramy!

Ekranizacja - L.A. Noire video zapowiedź

Shattered Horizon - Last Stand Pack

Spider-Man: Edge of Time

Spiral Knights

Battlefield Play4Free

Dungeons & Dragons: Daggerdale - wojownik

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry