Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360WiiPS3
Okładka BurgerTime World Tour (PS3)

BurgerTime World Tour

BurgerTime HD

BurgerTime World Tour to remake klasycznej gry zręcznościowej, która zadebiutowała na rynku w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych. Tytuł pozwala wcielić się w twórcę popularnego szybkiego jedzenia, który realizuje zamówienia swoich klientów w bardzo nietypowy sposób.

Zręcznościowe | platformówki 3D

Okładka BurgerTime World Tour (PS3)

data premiery gry:

2lis2011

X360 PS3

9lut2012

Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stworzona przez studio Monkey Paw produkcja jest remake’m klasycznej gry zręcznościowej wydanej w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku, między innymi na Collecovision i NES-a.

BurgerTime World Tour pozwala wcielić się w szefa kuchni restauracji z szybkim jedzeniem, który wykonuje kolejne zamówienia dla klientów. System gry nie przypomina jednak klasycznej gry o gotowaniu, a bardziej staroszkolne produkcje w stylu Mappy czy Lode Runner.

Na ekranie telewizora znajduje się cała plansza, na której umieszczone są poszczególne składniki hamburgera zawieszone na różnych poziomach. Celem kucharza jest przebiec po każdym elemencie dania, tak aby spadł platformę niżej i tym samym złożył całego hamburgera. Zadanie utrudniają liczne przepaście, drabiny, windy, przełączniki oraz poruszający się po konkretnych fragmentach areny przeciwnicy.

Cechą charakterystyczną wersji HD jest oprawa audiowizualna, która korzysta z technologii 3D i udogodnień współczesnych konsol. Autorzy unowocześnili ścieżkę dźwiękową, dodając nowe efekty i muzykę, a sama oprawa zyskała bardzo futurystyczny design.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI BurgerTime World Tour

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe BurgerTime World Tour

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Konami wyda w tym roku cztery gry w cyfrowej dystrybucji

wiadomość8 czerwca 2011

Firma Konami ujawniła swoje plany wydawnicze na najbliższe miesiące, jeśli chodzi o produkcje rozprowadzane metodą cyfrowej dystrybucji. Dzięki temu poznaliśmy cztery tytuły, jakie zostaną udostępnione tą drogą jeszcze w tym roku.

X360
Wii
PS3