Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360PS3ANDiOS
Okładka Pac-Man Championship Edition DX (PC)
OkładkaPac-Man Championship Edition DX (PC)

Pac-Man Championship Edition DX

Specjalna edycja klasycznej gry automatowej. Do naszej dyspozycji oddanych zostaje 100 różnych aren i kilkanaście trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy m.in. wyzwania czasowe oraz potyczki z większą liczbą duchów. Wszystko to uatrakcyjnia nowoczesna oprawa graficzna.

Zręcznościowe | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pac-Man Championship Edition DX Premiera

17lis2010

X360

23lis2010

PS3

11sty2013

PC

23lip2015

iOS AND

Gry podobne do Pac-Man Championship Edition DX

Vector

Rayman Fiesta Run

Crossy Road

Przygotowana przez Namco Bandai gra Pac-Man Championship Edition DX jest ukłonem w stronę największych fanów serii i odpowiedzią twórców na rozwój technologii tworzenia gier.

Autorzy przygotowali 100 różnych aren, na których w kilkunastu trybach gracze mogą sprawdzać swój refleks. W odróżnieniu od dawnych klasycznych gier z żółtym bohaterem, w najnowszej odsłonie część poziomów jest animowana, co sprawia, że podczas gry zmienia się ich układ. Dodatkowo kilka etapów jest odpowiednio większych od klasycznej mapy z pierwszej wersji Pac-Mana.

W Championship Edition DX Namco Bandai przygotowało szereg różnych trybów zabawy. Wśród nich znajdują się takie, które wymagają gry na czas, stawiające na rywalizację z większą liczbą duchów niż zwykle czy pozwalające sprawdzić się w specjalnych zadaniach modyfikujących standardowe założenia.

Cała produkcja została stworzona w nowoczesnej oprawie graficznej z licznymi efektami specjalnymi i animacjami oraz uzupełniona o dopasowaną do obecnych trendów ścieżkę dźwiękową. Fani klasycznej wersji Pac-Mana także mogą znaleźć coś dla siebie w dawnych i tylko lekko zmodernizowanych elementach gry.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Pac-Man Championship Edition DX

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Pac-Man Championship Edition DX Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS3
X360
PC
iOS
AND