Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2011, 12:10

autor: Sarge

Wstrzymano prace nad BloodRayne na 3DS-a

Ostatnia zapowiedź gry BloodRayne: Betrayal zaskoczyła wielu graczy tym bardziej, że będzie to tytuł przeznaczony tylko do cyfrowej dystrybucji. Mało kto jednak pamięta, że nie jest to jedyna odsłona przygód seksownej wampirzycy, jaka była w ostatnim czasie przygotowywana.

Ostatnia zapowiedź gry BloodRayne: Betrayal zaskoczyła wielu graczy - tym bardziej, że będzie to tytuł przeznaczony tylko do cyfrowej dystrybucji. Mało kto jednak pamięta, że nie jest to jedyna odsłona przygód seksownej wampirzycy, jaka była w ostatnim czasie przygotowywana.

Na zeszłorocznych targach E3 koncern Nintendo na listę produkcji opracowywanych z myślą o 3DS-ie naniósł m.in. BloodRayne: The Shroud. Gra miała zostać wydana tylko na przenośną konsolkę giganta z Kyoto, ale w najbliższym czasie do tego wydarzenia ostatecznie nie dojdzie. Taką informacją firma Majesco podzieliła się za pośrednictwem facebookowej strony poświęconej serii Bloodrayne.

Wstrzymano prace nad BloodRayne na 3DS-a - ilustracja #1

W stosownej wiadomości napisano, że prace nad tytułem zostały wstrzymane. Możliwe zatem, że fani seksownej Rayne nigdy nie doczekają się nowej części cyklu na 3DS-ie. Póki co, szanse na to ciągle istnieją, aczkolwiek zmalały niemal do zera.

Takiego obrotu sprawy można się było spodziewać od dłuższego czasu. Do tej pory nie podano bowiem żadnych konkretów na temat BloodRayne: The Shroud, a przez niemal rok od zakończenia targów E3 panowała w tym temacie niepokojąca cisza.

Miłośnikom przygód ponętnej Rayne pozostaje więc wyczekiwać wydania BloodRayne: Betrayal na PlayStation Network oraz Xbox Live Arcade. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich odsłon, tym razem będziemy mieli do czynienia z dwuwymiarową zręcznościówką. Na razie nie ujawniono szczegółów dotyczących samej rozgrywki, ale powinniśmy je poznać już niedługo, jako że premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na tegoroczne lato.