Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3iOSANDX360
Okładka The Fancy Pants Adventures (PS3)

The Fancy Pants Adventures

The Fancy Pants Adventures to stworzona przez studio Over the Top Games zręcznościowa platformówka 2D. Gra stanowi rozwinięcie pomysłów z darmowej, flashowej mini-gierki, która okazała się prawdziwym hitem Internetu.

Zręcznościowe | platformówki | 2D

Okładka The Fancy Pants Adventures (PS3)

data premiery gry:

20kwi2011

X360 PS3

3mar2017

iOS

22maj2017

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fancy Pants Adventure to dynamiczna platformówka oparta na darmowej grze przeglądarkowej, w którą do tej pory zagrało ponad sto milionów osób. Tytuł trafił oryginalnie na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a po kilku latach doczekał się konwersji na urządzenia mobilne.

Cechą rozpoznawczą gry jest prędkość. Bohater pędzi niczym błyskawica przez kolejne poziomy sprawnie omijając wrogów i przeszkody terenowe. Co pewien czas natykamy się na sprężyny wyrzucające nas wysoko w górę oraz ciasne tuby jeszcze bardziej zwiększające tempo biegu. W niektórych fragmentach akcja zwalnia pozwalając na swobodną eksploracje danej lokacji w poszukiwaniu ukrytych sekretów. W osiągnięciu sukcesu pomagają znajdowane po drodze przedmioty. Trofea mają głównie funkcję nagród dowodzących naszych umiejętności, podczas gdy małe zawijasy odnawiają nam zdrowie i dodają jedno dodatkowe życie. W porównaniu do przeglądarkowego pierwowzoru edycje konsolowe i mobilne zostały mocno ulepszone i oferują dodatkowy świat do zwiedzania oraz masę nowych broni i przeciwników.

Fancy Pants Adventure na platformę X360, iOS itd. posiada prostą, choć jednocześnie ładną i oryginalną grafikę. Na pochwałę zasługuje dobry silnik fizyczny i bardzo płynna animacja głównego bohatera.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do The Fancy Pants Adventures

Klasyfikacja PEGI The Fancy Pants Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Fancy Pants Adventures

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3
iOS
AND