Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 października 2011, 12:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Furia na pustkowiach z poradnikiem do gry Rage

"W poradniku do gry RAGE poza opisem przejścia wzbogaconym unikatowymi mapami, znajdziecie szereg informacji traktujących o zagadnieniach takich jak: wyścigi rajdowe, gra w karty, pojedynki na arenach czy specyficzny trening footballu amerykańskiego."

Najnowsza produkcję studia id Software wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku FPSów przede wszystkim bardzo dużą ilością dodatkowych zajęć, które może wykonywać gracz. Oprócz klasycznego strzelania do potworów i bandytów, gra oferuje m.in. wyścigi rajdowe, grę w karty, pojedynki na arenach czy specyficzny trening footballu amerykańskiego. Ze względu na dużą ilość podobnych zajęć, poradnik został podzielony na kilka części, które w szczegółowy sposób opisują każde z nich.

Opis przejścia – opis głównych zadań fabularnych, których wykonanie jest niezbędne do ukończenia gry. Znajdziecie w nim szczegóły na temat odwiedzanych lokacji, porady dotyczące walk z silniejszymi przeciwnikami oraz lokalizację najróżniejszych przedmiotów, poukrywanych w zakamarkach świata RAGE.

Zadania poboczne – opis wszystkich zadań pobocznych dostępnych w grze, wykonany równie szczegółowo i obszernie, jak opis zadań głównych.

Mapy Pustkowi – dużym niedopatrzeniem ze strony twórców gry, było nie umieszczenie w grze mapy świata, która umożliwiałaby szybkie odnalezienie odwiedzonych wcześniej lokacji. W niniejszym poradniku znajdziecie rozwiązanie tego problemu. Dwie szczegółowe mapy obydwóch części Pustkowi będą służyć Wam nieocenioną pomocą podczas zwiedzania świata RAGE.

Schematy konstrukcyjne – lista wszystkich dostępnych w grze schematów konstrukcyjnych, wraz z ich lokalizacją i używanymi narzędziami.

Zarabianie pieniędzy – gotówka w RAGE ma bardzo duże znaczenie. Dzięki niej możesz kupować nowe bronie, amunicję, schematy konstrukcyjne czy leczące bandaże. Ten dział poświęcony został metodą szybkiego zarabiania. Korzystając z nich, w krótkim czasie staniesz się prawdziwym bogaczem pustkowi.

Skoki samochodowe – po całych pustkowiach Władza porozstawiała szpiegowskie drony, które śledzą ruchy obywateli. Twoim zadanie jest odszukanie ich i staranowanie przy pomocy pustynnego pojazdu. Dzięki umieszczonym w poradniku mapką i screenom bez problemu znajdziesz wszystkie 18 dron. W nagrodę otrzymasz narzędzia używane do konstruowania przedmiotów oraz specjalne osiągnięcie.

Kopy na bramkę – w celu rozluźnienia napięcia związanego z ratowaniem świata, twórcy RAGE przygotowali zabawną mini-grę, w której zadaniem gracza jest przerzucenia głównego bohatera przez poukrywane na pustkowiach footballowe bramki. Znalezienie ich wszystkich jest dość trudne, ale dzięki umieszczonej w poradniku mapce, nie zajmie ci więcej niż 10 minut.

Karty kolekcjonerskie – wśród wielu mini-gier dostępnych w RAGE, znalazła się również kolekcjonerska gra karciana. Wszystkich 54 kart nie kupisz jednak w sklepie. Zostały one sprytnie poukrywane po całych pustkowiach, a ich odnalezienie wymaga dużej spostrzegawczości lub… niniejszego poradnika.

Sekretne pokoje – dla wszystkich fanów poprzednich gier id Software, twórcy RAGE przygotowali specjalne ukryte pomieszczenia, nawiązujące swoją stylistyką do pierwszych części serii Wolfenstein, Quake oraz Doom. Oprócz tego w grze znajduje się również inna sekretna komnata, której opis znajdziecie wewnątrz poradnika. – „Kwiść”

Poradnik do Rage

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Rage w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Rage - poradnik za SMS