Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCPS3X360
Okładka Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC)

Fallout: New Vegas - Droga Przez Pustkowia

Fallout: New Vegas - Lonesome Road

Czwarte rozszerzenie do postapokaliptycznej gry RPG Fallout: New Vegas, w którym odwiedzamy zniszczone przez huragany i trzęsienia ziemi kaniony Divide. Główną postacią dodatku jest kurier o imieniu Ulysses, który zleca bohaterowi pewne ważne zadanie.

To jest dodatek do gry Fallout: New Vegas.

RPG | FPP | TPP | science fiction | postapokalipsa | FPS | TPS | Role-playing shooter

Okładka Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PC)

data premiery gry:

20wrz2011

PC X360 PS3

W czwartym dodatku do gry Fallout: New Vegas, zatytułowanym Lonesome Road, fabuła zatacza koło. Z graczem kontaktuje się Kurier 6, mężczyzna o imieniu Ulysses, który odmówił dostarczenia platynowego żetonu na początku przygody z podstawowej wersji gry.

W nadanej transmisji Ulysses obiecuje, że wyjaśni dlaczego podjął taką decyzję. W pierwszej kolejności chce jednak, aby główny bohater wykonał dla niego ostatnie zadanie. W tym celu udajemy się do kanionów Divide, które są nawiedzane przez potężne trzęsienia ziemi i huragany. To właśnie one stanowią kluczowe miejsce dla fabuły dodatku Lonesome Road. Zanim tam jednak dotrzemy, czeka nas długa i niebezpieczna podróż. Spośród wędrowców, którzy zapuścili się w tamte rejony, jeszcze nikomu nie udało się wrócić.

Oprócz zwiększenia o pięć limitu poziomu doświadczenia, w rozszerzeniu Lonesome Road nie zabrakło również nowego wyposażenia. Pojawiają się dodatkowe elementy ubioru, w tym między innymi nowy generalski płaszcz oraz odzież noszona przez Ulyssesa. Miłośników militariów z pewnością ucieszy powiększenie dostępnego arsenału o kilka ciekawych pukawek, takich jak pochodząca z kanionów Divide wyrzutnia rakiet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 205 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,4 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Gry podobne do Fallout: New Vegas - Droga Przez Pustkowia

Klasyfikacja PEGI Fallout: New Vegas - Droga Przez Pustkowia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.

Wymagania sprzętowe Fallout: New Vegas - Droga Przez Pustkowia

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce GF 6600 lub lepsza)
  • 10 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Fallout: New Vegas z wszystkimi dodatkami w edycji Ultimate
Fallout: New Vegas z wszystkimi dodatkami w edycji Ultimate

wiadomość3 listopada 2011

Firma Bethesda poinformowała, że gra Fallout: New Vegas doczeka się edycji Ultimate, w której znajdą się wszystkie opublikowane dotąd dodatki typu DLC. Rozszerzona wersja dzieła studia Obsidian Entertainment trafi do sprzedaży w lutym i oferowana będzie w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Fallout: New Vegas - znamy daty premiery kolejnych dodatków DLC

wiadomość25 sierpnia 2011

Lonesome Road, czwarty DLC do Fallout: New Vegas zadebiutuje 20 września. Dwa kolejne dodatki dostaniemy już tydzień później.

Lonesome Road - czwarte DLC do Fallout: New Vegas zaliczy opóźnienie

wiadomość11 sierpnia 2011

Firma Bethesda poinformowała w odpowiedzi na pytania fanów, że najnowsze rozszerzenie do gry Fallout: New Vegas, zatytułowane Lonesome Road, nie ukaże się w tym miesiącu.

PC
X360
PS3