Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2011, 12:20

autor: sathorn

Tak wygląda okładka FIFA 12 w Wielkiej Brytanii. Kogo zobaczymy w polskiej wersji?

Pojawiła się okładka angielskiej wersji FIFA 12. Podobnie jak w zeszłym roku uświetnia ją Rooney, do którego dołączył jeszcze jeden zawodnik. Jednak polskich graczy bardziej nurtuje pytanie: "Kogo zobaczymy w polskiej wersji gry?."

Wygląd okładki najnowszej odsłony serii FIFA co roku wzbudza emocje. Wiemy już jacy piłkarze pojawią się na pudełku FIFA 12.

Tak wygląda okładka FIFA 12 w Wielkiej Brytanii. Kogo zobaczymy w polskiej wersji? - ilustracja #1

Najnowszą produkcję EA Sports, w wersji dystrybuowanej w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Skandynawii i na Bliskim Wschodzie uświetni dwóch graczy z UK – Wayne Rooney, gwiazda Manchester United oraz Jack Wilshere grający dla Arsenalu Londyn.

Nie wiemy jeszcze, jacy polscy piłkarze pojawią się na okładce tego tytułu w naszym kraju. Na profilu społeczności EA SPORTS FIFA, stworzona została sonda, która pozwana nam na oddanie głosu na gracza, naszym zdaniem najlepiej pasującego na rodzime pudełko. Aktualnie prowadzi Wojciech Szczęsny, wyprzedzając znacząco innych rywali.

FIFA 12 zadebiutuje w Europie 30 września 2011 roku na platformach: PC, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Portable w pełnej polskiej wersji językowej oraz na Nintendo DS, Nintendo Wii i Nintendo 3DS po angielsku.