Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2011, 14:38

Star Wars: The Old Republic - wymagania sprzętowe i nowy zwiastun

Na tegorocznym Comic-Conie BioWare ujawniło spory zestaw informacji na temat Star Wars: The Old Republic, w tym wymagania sprzętowe. Wypuszczono ponadto nowy zwiastun.

W ostatnich kilku dniach zostaliśmy wręcz zalani nowymi informacjami na temat Star Wars: The Old Republic. Mimo to BioWare ani myśli zwalniać tempa. Na odbywającej się w San Diego imprezie Comic-Con podzielono się z publicznością kolejną solidną porcją materiałów. Dzięki temu poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe, dowiedzieliśmy się więcej na temat pojazdów oraz obejrzeliśmy nowy zwiastun.

Star Wars: The Old Republic - wymagania sprzętowe i nowy zwiastun - ilustracja #1

Zacznijmy od wymagań sprzętowych. Niestety twórcy podali jedynie minimalną konfigurację, jaka będzie potrzebna do komfortowej zabawy. Na rekomendowaną musimy jeszcze poczekać.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ / Intel Core 2 Duo 2.0GHz lub lepszy
  • Pamięć operacyjna: 1.5GB (XP) / 2 GB (Vista/7)
  • Karta grafiki: ATI X1800 / GeForce 7800 / Intel 4100 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Podczas panelu dyskusyjnego na Comic-Conie ludzie z BioWare odpowiedzieli na kilka pytań obecnych na sali fanów. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że gra na pewno zostanie wydana jeszcze w tym roku. Ponadto zdradzono, że statki kosmiczne nie będą jedynymi dostępnymi dla graczy pojazdami. Będziemy mogli również usiąść za sterami m.in. śmigaczy. Twórcy zapewnili też, że każda z klas posiadać będzie własną unikalną ścieżkę fabularną, które zapewni kilkaset godzin zabawy. Co ciekawe, wchodzące w jej skład misje nie będą się pojawiały w kampaniach innych klas.

Comic-Con 2011 stał się również okazją do wypuszczenia nowego zwiastuna:

Przypomnijmy, że ruszyła już przedsprzedaż Star Wars: The Old Republic. W jej ramach można zamówić jedno z trzech wydań, w tym bardzo bogatą (i równie drogą) edycję kolekcjonerską. Ponadto, wczoraj ujawniono, że beta testy ruszą we wrześniu. Zainteresowanym grą polecamy zapoznanie się z poświęconymi jej materiałami opublikowanymi na naszym serwisie.