Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2011, 08:44

autor: Adrian Werner

The Elder Scrolls V: Skyrim - zobacz starcie ze smokiem

Na tegorocznym Comic-Conie Bethesda zaprezentowała nowy zwiastun The Elder Scrolls V: Skyrim. Na prawie dwuminutowym materiale video możemy zobaczyć m.in. starcie ze smokiem.

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że The Elder Scrolls V: Skyrim to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Bethesda zainwestowała w ten projekt olbrzymie środki i teraz ani myśli przepuścić jakąkolwiek okazję do jego promowania. Dlatego gry tej nie mogło zabraknąć na odbywającej się obecnie w San Diego imprezie Comic-Con 2011. Z okazji tego konwentu przygotowano nowy zwiastun, który pokazuje m.in. jak wyglądać będą starcia ze smokami oraz innymi potworami.

Materiał video trwa niecałe dwie minuty i składa się jedynie z fragmentów samej rozgrywki. Trzeba przyznać, że starcia ze skrzydlatymi monstrami prezentują się wybornie. Jest to bardzo dobra nowina, ponieważ twórcy zapowiadają, że w trakcie gry wielokrotnie przyjdzie nam toczyć walki ze smokami.

Gra tworzona jest myślą o PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 i ukaże się na rynku 11 listopada tego roku. Niestety Bethesda nie zamierza wypuścić żadnego dema. Autorzy twierdzą, że ich dzieło jest zbyt rozległe i zbyt skomplikowane, by stworzyć wersję demonstracyjną wiernie odzwierciedlającą jego charakter. Przypomnijmy na koniec, że w przypadku The Elder Scrolls V: Skyrim to konsole są wiodącymi platformami. Mimo to autorzy nie zaniedbują edycji pecetowej, dzięki czemu możemy liczyć na pewne ulepszenia, takie jak m.in. wyższej jakości tekstury oraz edytor.

Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat gry polecamy zapoznanie się z opublikowanymi na naszym serwisie materiałami jej poświęconymi:

Ostatnia aktualizacja: 2011-07-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim