Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2011, 10:29

autor: Hed

Beta Star Wars: The Old Republic rozpocznie się we wrześniu

Testy oczekiwanej gry MMO Star Wars: The Old Republic rozpoczną się we wrześniu tego roku. Firma BioWare zamierza zrealizować je w postaci weekendowych spotkań, do których dostęp otrzymają wybrani gracze z całego świata. Jeden z producentów tytułu wypowiedział się też w sprawie daty premiery.

Firma BioWare ujawniła, że beta gry MMO Star Wars: The Old Republic wystartuje we wrześniu i zostanie zrealizowana w postaci weekendowych testów. Spotkania z oczekiwaną produkcją twórców Mass Effect i Dragon Age będą otwarte dla wybranych graczy z całego świata. Jeden z szefów BioWare potwierdził też, że gra zostanie wydana w tym roku.

Ray Muzyka, współzałożyciel BioWare, powiedział, że „Star Wars: The Old Republic będzie jedną z największych premier drugiej połowy 2011 roku”. W ten sposób znany producent potwierdził tegoroczną premierę tytułu bez ujawniania jej daty.

BioWare postara się, aby społeczność fanów The Old Republic mogła powstać na stabilnym gruncie. Z tego względu, postanowiono ograniczyć liczbę pudełek z grą, które pojawią się w sklepach na premierę. Dzięki temu serwery powinny zapełniać się stopniowo.

Beta Star Wars: The Old Republic rozpocznie się we wrześniu - ilustracja #1

Weekendowe testy były urządzane przed premierami wielu innych gier MMO i zwykle oferowały możliwość zwiedzenia różnych zakątków wirtualnego świata oraz rozwinięcie postaci do pewnego poziomu. Informacje na temat przebiegu bety The Old Republic zostaną ujawnione wkrótce. Żeby zgłosić chęć udziału w zabawie trzeba zapisać się na oficjalnej stronie gry.

Plotki na temat bety The Old Republic pojawiały się w sieci od wielu miesięcy i zapewne w części przypadków dotyczyły zamkniętych testów przeprowadzanych w ścisłym gronie zaufanych ludzi. We wrześniu gra zostanie w końcu pokazana większej grupie graczy. Wczoraj ruszyła przedsprzedaż produkcji – szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Przedsprzedaż Star Wars: The Old Republic – wersje i ceny
  2. Zapisy na betę (oficjalna strona gry)
  3. Zapowiedzi gry