Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2011, 11:29

autor: Adrian Werner

Finalna wersja moda przenoszącego Call of Duty 4: Modern Warfare w realia Gwiezdnych Wojen

Pora odkurzyć płytki z Call of Duty 4: Modern Warfare. Zespół Blackmonkeys opublikował bowiem ostateczną wersję bazującej na cyklu Gwiezdne Wojny, doskonałej modyfikacji Star Wars Mod: Galactic Warfare.

Mamy dobre wieści dla miłośników Gwiezdnych Wojen będących jednocześnie posiadaczami Call of Duty 4: Modern Warfare. Z odmętów Internetu wyłoniła się bowiem finalna wersja wspaniałego moda Galactic Warfare.

Finalna wersja moda przenoszącego Call of Duty 4: Modern Warfare w realia Gwiezdnych Wojen - ilustracja #1

Star Wars Mod: Galactic Warfare (bo tak brzmi pełen tytuł projektu) to przeznaczona wyłącznie do rozgrywek multiplayer tzw. totalna konwersja. Oznacza to, że autorzy podmienili praktycznie wszystkie elementy gry, wliczając w to modele, tekstury i poziomy. Do wyboru są dwie strony konfliktu – możemy wcielić się w żołnierza Imperium lub członka Rebelii. Bitwy toczą się na siedmiu mapach rekonstruujących miejsca doskonale znane fanom cyklu, takie jak m.in. kantyna Mos Eisley czy Miasto w Chmurach na planecie Bespin. Oczywiście również całe uzbrojenie zostało przerobione na odpowiedniki wyprodukowane dawno temu w odległej galaktyce. Natomiast naloty są przeprowadzane przez statki Tie-Bomber lub Y-Wing.

Galactic Warfare cechuje się wysoką jakością wykonania i potrafi zapewnić zabawę na kilkadziesiąt godzin. Ukończenie projektu zabrało autorom grubo ponad dwa lata i ogrom włożonej w niego pracy widać na każdym kroku. Pomyślano nawet o instalatorze, który sam potrafi poumieszczać potrzebne pliki we właściwych miejscach.

Do dzisiaj moda pobrano 750 tysięcy razy, a liczba ta bez wątpienia wzrośnie znacząco dzięki premierze wersji finalnej. Oznacza to, że nie ma większych problemów ze znalezieniem na serwerach chętnych do gry. Niezdecydowanym polecamy obejrzenie najnowszego filmiku promocyjnego.