Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2011, 12:48

Rosyjski mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion zabierze nas w niezwykłą podróż

Andoran Prologue to kolejna ciekawa modyfikacja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, która ma zostać wydana w drugiej połowie tego roku. Twórcy moda zapewniają, że wybierzemy się w niej do niezwykłego zakątka świata stworzonego przez studio Bethesda Softworks i weźmiemy udział w zupełnie nowej, nieliniowej przygodzie.

The Elder Scrolls IV: Oblivion wkrótce doczeka się imponującego moda, który zabierze graczy na niezwykłą wyprawę. Modyfikacja Andoran Prologue jest próbą stworzenia nowej otwartej gry RPG na bazie produkcji studia Bethesda Softworks. Twórcy wypuścili imponujące obrazki i trailer prezentujący ich dzieło. Prace zostaną ukończone w tym roku.

Akcja modyfikacji będzie rozgrywała się na tytułowej fikcyjnej wyspie Andoran, umiejscowionej na południe od Black Marsh, z której wywodzą się humanoidalne jaszczury Argonici. W tym bogatym zakątku jednego z najbardziej znanych światów RPG znajdziemy zróżnicowane strefy klimatyczne, wiele różnych kultur i sporo imponujących miejsc: od zaciemnionych jaskiń, aż po miasta.

Autorzy modyfikacji chcą przybliżyć losy wyspy za pomocą mniejszych i większych zadań, w których poznamy wyraziste postacie i staniemy przed wieloma wyborami. Podobno otrzymamy sporą dowolność w kwestii rozwoju postaci i poznawania fabuły. Ciekawą opcją wydaje się możliwość brania jeńców, a później przesłuchiwania ich czy żądania okupu od bliskich.

W przygodzie nie zabraknie szczypty szaleństwa, kojarzącej się z dodatkiem do Obliviona o nazwie Shivering Isles. Zwiedzając Andoran trafimy na zaburzenia czasoprzestrzeni, przez które przykładowo spotkamy samego siebie i zobaczymy konie spacerujące po wodzie.

Rosyjski mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion zabierze nas w niezwykłą podróż  - ilustracja #1

Więcej informacji na temat modyfikacji można znaleźć na jej stronie. Do uruchomienia Andoran Prologue będziemy potrzebować oryginalnego egzemplarza The Elder Scrolls IV: Oblivion. Ciekawie zapowiadający się mod powinien zostać wypuszczony w drugiej połowie roku.

Miłośników twórczości modderów odsyłamy do przeglądu Najciekawsze modyfikacje.

  1. Andoran Prologue – oficjalna strona
  2. Najciekawsze modyfikacje – przegląd modów
Rosyjski mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion zabierze nas w niezwykłą podróż  - ilustracja #2
Rosyjski mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion zabierze nas w niezwykłą podróż  - ilustracja #3
Rosyjski mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion zabierze nas w niezwykłą podróż  - ilustracja #4