Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2011, 13:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Darmowa gra sieciowa Spiral Knights z milionem zarejestrowanych kont

Sieciowa gra akcji Spiral Knights to kolejna produkcja typu free-to-play, która osiągnęła sporą popularność. Firma SEGA ogłosiła, że do tej pory w ramach tytułu zarejestrowano milion kont.

Firma SEGA ogłosiła, że sieciowa gra akcji Spiral Knights ma już ponad milion zarejestrowanych kont. Sukces darmowej produkcji pokazuje rosnącą popularność tytułów typu free-to-play.

Z okazji przekroczenia magicznej bariery, studio Three Rings Design udostępniło nieco bonusowej zawartości dla fanów swojego dzieła. W jej skład wchodzą nowe bronie (m.in. Polaris oraz Supernova), a także lochy Ironclaw Munitions Factory zlokalizowane w systemie jaskiń Clockworks. To właśnie tutaj produkowany jest „oręż o niezwykłej mocy” - Project Roarmulus.

Darmowa gra sieciowa Spiral Knights z milionem zarejestrowanych kont - ilustracja #1

W każdej chwili możecie dołączyć do grona zarejestrowanych graczy i samemu sprawdzić w akcji Spiral Knights. Pełna wersja gry zadebiutowała na początku kwietnia, a w czerwcu pojawiła się także na Steamie. Tym większe wrażenie robi liczba założonych kont, którą udało się osiągnąć twórcom w trzy miesiące.

W Spiral Knights wcielamy się w galaktycznych rycerzy, którzy przemierzając kolejne poziomy napotykają na swojej drodze różnorodnych przeciwników. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, a zwycięstwo w każdej potyczce zależne jest przede wszystkim od naszej zręczności i posiadanego oręża. Tytuł może się pochwalić kolorową, nieco kreskówkową oprawą graficzną.