Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2011, 13:50

autor: Marcin "Sarge" Skierski

StarCraft II: Heart of the Swarm i Diablo III w grywalnej formie na targach gamescom

StarCraft II: Heart of the Swarm, Diablo III oraz World of Warcraft: Cataclysm to tytuły trzech gier, jakie firma Blizzard Entertainment zaprezentuje na sierpniowych targach gamescom w Kolonii.

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła na swojej stronie internetowej, że pojawi się na sierpniowych targach gamescom w Kolonii. Producent zaprezentuje na imprezie trzy gry, w tym StarCraft II: Heart of the Swarm.

Dojdzie również do pokazów World of Warcraft: Cataclysm oraz Diablo III, ale to kolejny rozdział trylogii StarCrafta II chętni będą mogli po raz pierwszy testować na terenie Europy. Liczymy zatem na ujawnienie kolejnych szczegółów dotyczących rozgrywki, a do standów z grą będą zapewne ciągnąć długie kolejki graczy.

StarCraft II: Heart of the Swarm i Diablo III w grywalnej formie na targach gamescom - ilustracja #1

Wielu zwolenników z pewnością znajdzie również prezentacja Diablo III. Wciąż nie wiadomo czy pełna wersja zadebiutuje na rynku w tym roku, więc targi wydają się idealną okazją do rozstrzygnięcia tej kwestii. Z kolei miłośnicy World of Wacraft: Cataclysm mogą najprawdopodobniej liczyć na pokaz nowych elementów, jakie w najbliższych miesiącach zostaną wprowadzone w świecie gry.

Tegoroczna edycja gamescom odbędzie się w dniach od 18 do 21 sierpnia. Oczywiście na miejscu pojawi się ekipa serwisu gry-online.pl, więc możecie spodziewać się obszernych relacji z testowania produkcji Blizzarda. Z kolei na łamach tvgry.pl powinny pojawić się materiały filmowe prezentujące poszczególne tytuły w akcji.