Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2011, 09:40

autor: Sarge

Wcześniejszy dostęp do bety Battlefield 3 dla użytkowników platformy Origin

Wcześniejszy dostęp do bety będzie jednym z bonusów oferowanych osobom zamawiającym przedpremierowo Battlefielda 3 na platformie dystrybucji cyfrowej Origin. Firma Electronic Arts chce w ten sposób zachęcić pecetowców do skorzystania z usług niedawno otwartego serwisu.

Firma Electronic Arts przygotowała ciekawą promocję dla użytkowników serwisu dystrybucji cyfrowej Origin. Każdy, kto złoży na tej platformie przedpremierowe zamówienie gry Battlefield 3, otrzyma wcześniejszy dostęp do nadchodzącej wersji beta.

Do tej pory taką możliwością mogli się pochwalić jedynie nabywcy limitowanej edycji Medal of Honor, którzy niedawno zaczęli dostawać maile potwierdzające ich zgłoszenie do testów. Jeśli swego czasu nie zakupiliście omawianej strzelaniny, to alternatywą pozostaje zamówienie Battlefielda 3 w nowej usłudze firmy Electronic Arts.

Wcześniejszy dostęp do bety Battlefield 3 dla użytkowników platformy Origin - ilustracja #1

Jak dowiedzieliśmy się na czerwcowych targach E3, beta nadchodzącej produkcji studia EA DICE rozpocznie się 11 września. Nie wiadomo jednak czy do zabawy dołączy wtedy każdy gracz, czy też jedynie wymienieni wyżej wybrańcy. Pewne jest, że ci drudzy zagrają przed resztą chętnych, a więc zanim beta zostanie otwarta dla wszystkich.

Zakup Battlefielda 3 w serwisie Origin wiąże się z kilkoma innymi udogodnieniami. Klienci będą mogli pobrać grę przed premierą, aby w momencie debiutu móc od razu rozpocząć rozgrywkę (wcześniej taka możliwość będzie zablokowana). Dodatkowo, za darmo udostępnione zostaną im dodatki Powrót do Karkand oraz Physical Warfare. Oferowane są one również w pre-orderach pudełkowej wersji gry.

Battlefield 3 ukaże się na europejskim rynku 28 października na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej. W trybie multiplayer w potyczkach wezmą udział 64 osoby na PC i 24 na konsolach.