Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2011, 16:00

autor: Daniel Kłosiński

Gears of War 3 Epic Edition niedostępne w Polsce

Epicke wydanie Gears of War 3 w dostępne jest w Europie jedynie w ofercie dwóch brytyjskich sklepów: GAME oraz GemeStop. W pozostałych krajach fani zmuszeni są zmienić swe zamówienia na uboższą wersję Limited.

Microsoft wycofuje się z planów wydania kolekcjonerskiego wydania Gears of War 3 - Epic Edition w całej Europie. Okazuje się, że wydawnictwo to będzie naprawdę limitowane i sprzedać je mogą jedynie dwa sklepy w Wielkiej Brytanii: GAME oraz GameStop. W pozostałych krajach europejskich Epic Edition został wycofany z oferty, a posiadacze zamówień przedpremierowych muszą zadowolić się uboższą Limited Edition, lub wersja standardową.

Również w Polsce fani zostali poproszeni o zmianę swoich zamówień. Teoretycznie istniej możliwość zamówienia epickiej wersji w GameStop, GAME niestety nie wysyła za granicę paczek cięższych niż 1kg (Epic Edition waży więcej). Nic nie zmieniło się natomiast w kwestii inspirowanych grą kontrolerów i konsol, które nadal są dostępne w większości europejskich krajów.

Gears of War 3 Epic Edition niedostępne w Polsce - ilustracja #1

W skład Epic Edition wchodzi:

  • figurka Marcusa Fenixa (waga: 1.7 kg, wysokość: 285 mm, średnica: 225 mm);
  • 96-stronicową książkę opowiadającą o procesie tworzenia trylogii, zawierającą wywiady, zdjęcia, szkice graficzne i wiele więcej;
  • dodatkowe skórki dla pięciu startowych broni: Lancer, Retro Lancer, Hammerburst, Sawed-off Shotgun oraz Gnasher Shotgun.

Oraz wszystkie dodatki, które znajdują się w Limited Edition, czyli:

  • specjalne pudełko z repliką medalu Octus Service wręczonego Adamowi Fenixowi (wymiary: 77 mm x 10 mm);
  • ekskluzywna postać Adama Fenixa do odblokowania w trybie multiplayer;
  • flaga COG;
  • osobiste zapiski i projekty Adama Fenixa.

Premiera trzeciej części przygód Marcusa Fenix planowana jest na 20 września, w wersji na Xboksa 360. Na razie nie mówi się o konwersji na pecety, wiadomo jedynie, że posiadacze PlayStation 3 mają „zerowe” szanse na zobaczenie gry w czytnikach swoich konsol.