Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2011, 10:00

autor: Sarge

Zawartość kolekcjonerskich edycji Gears of War 3

Firma Epic Games ujawniła zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich Gears of War 3, jakie trafią na rynek równocześnie z podstawową wersją gry. W ich skład wchodzą zarówno fizyczne przedmioty, jak i różnego rodzaju dodatki do ściągnięcia.

Firma Epic Games ujawniła zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich Gears of War 3, jakie trafią na rynek równocześnie z podstawową wersją gry. W ich skład wchodzą zarówno fizyczne przedmioty, jak i różnego rodzaju dodatki do ściągnięcia.

Trzecią część jednej z flagowych serii na Xboksa 360 najwięksi fani będą mogli zakupić w wersji Limited Edition lub Epic Edition. Zastosowano identyczne nazewnictwo jak w przypadku Bulletstorma i podobnie jak tam, także tutaj „epicka” edycja jest tą najbardziej rozbudowaną. Pełny skład zestawów możecie sprawdzić poniżej.

Limited Edition:

  1. specjalne pudełko z repliką medalu Octus Service wręczonego Adamowi Fenixowi (wymiary: 77 mm x 10 mm);
  2. ekskluzywna postać Adama Fenixa do odblokowania w trybie multiplayer;
  3. flaga COG;
  4. osobiste zapiski i projekty Adama Fenixa.
Zawartość kolekcjonerskich edycji Gears of War 3 - ilustracja #1

Zawartość Limited Edition

Epic Edition:

Poza dodatkami z Limited Edition, zawierać będzie również:

  1. figurkę Marcusa Fenixa (waga: 1.7 kg, wysokość: 285 mm, średnica: 225 mm);
  2. 96-stronicową książkę opowiadającą o procesie tworzenia trylogii, zawierającą wywiady, zdjęcia, szkice graficzne i wiele więcej;
  3. dodatkowe skórki dla pięciu startowych broni: Lancer, Retro Lancer, Hammerburst, Sawed-off Shotgun oraz Gnasher Shotgun.
Zawartość kolekcjonerskich edycji Gears of War 3 - ilustracja #2

Zawartość Epic Edition

Poszczególne elementy obu zestawów możecie podziwiać na zamieszczonych w tej wiadomości zdjęciach. Na dole znajdziecie jeszcze materiał filmowy dotyczący procesu projektowania potworów i postaci występujących w grze. Przy okazji zaprezentowana została figurka Marcusa, która pojawi się w „epickiej” edycji Gears of War 3.

Póki co, znamy jedynie amerykańskie ceny omawianych pakietów, nie możemy mieć zatem jeszcze pewności, czy ukażą się one w Europie. Pamiętamy jednak o tym, że taki los spotkał kolekcjonerskie wersje Bulletstorma (którego proces produkcji nadzorowała firma Epic Games), więc mamy nadzieję, że podobnie będzie w tym przypadku.

Limited Edtion została wyceniona na 79.99 dolarów (ok. 222 złotych bez podatku VAT), podczas gdy zakup Epic Edition będzie się wiązał z wydatkiem rzędu 149.99 dolarów (ok. 417 złotych bez podatku VAT). Gears of War 3 zadebiutuje na amerykańskim rynku 20 września tylko na Xboksie 360.