Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 maja 2011

Seria Legacy of Kain zostanie wskrzeszona?

Adrian Werner, 21 maja 2011, 14:18

Mamy dla was informacje, które powinny ucieszyć fanów cyklu Legacy of Kain. Pojawiły się bowiem spekulacje sugerujące, że seria doczeka się kontynuacji.

Wymagania sprzętowe ArmA III – strzał pierwszy

fsm, 21 maja 2011, 13:00

Zaledwie w czwartek Bohemia Interactive oficjalnie ujawniła światu istnienie gry ArmA III, dołączając do tej informacji stosowne obrazki. Wszystko oczywiście wygląda na tyle ładnie, że od razu pojawiły się pytania dotyczące ewentualnych wymagań sprzętowych.

Ratchet & Clank: All 4 One mają datę premiery

fsm, 21 maja 2011, 12:18

O tym, że powstaje nowa gra o przygodach Ratcheta i Clanka (i jeszcze garstki innych kreatur) wiemy od sierpnia zeszłego roku. Do tej pory brakowało jakiejś większej porcji informacji, ale na szczęście dla wszystkich miłośników serii – w końcu poznaliśmy datę premiery.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 21-22 maja (Splinter Cell, Sniper: GW)

Hed, 21 maja 2011, 10:40

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W tym tygodniu można kupić taniej takie produkcje jak EVE Online: Incursion, Sniper: Ghost Warrior i Tom Clancy's Splinter Cell Conviction.

Poradnik, publicystyka i filmy – najciekawsze materiały do Wiedźmina 2 w jednym miejscu

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2011, 09:45

W wiadomości zebraliśmy linki do wszystkich najważniejszych i najciekawszych publikacji na temat Wiedźmina 2, które zagościły na naszych łamach w minionym tygodniu.

APB: Reloaded - otwarta beta rusza w poniedziałek

Adrian Werner, 21 maja 2011, 09:16

Na oficjalnej stronie gry APB: Reloaded pojawiła się wreszcie data startu otwartych beta testów. Do wirtualnego miasta San Paro powrócimy już na początku przyszłego tygodnia.

Powrót Carmageddona?

Adrian Werner, 21 maja 2011, 09:12

Mamy dobre wieści dla fanów serii Carmageddon. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce ujawniona zostanie jej kolejna odsłona.