Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 maja 2011

Activision oficjalnie ujawnia Call of Duty Elite

Kono, 31 maja 2011, 15:39

O Call of Duty Elite po raz pierwszy usłyszeliśmy kilka tygodni temu. Dzisiaj rano podaliśmy też bardzo wstępne szczegóły dotyczące tego projektu. Koncern Activision postanowił więc wyłożyć karty na stół i podzielić się z nami informacjami o tym, czym będzie nowa usługa sieciowa, która pojawi się wraz z premierą Call of Duty: Modern Warfare 3.

Sprzedaż polskich magazynów branżowych w lutym bieżącego roku

Jiker, 31 maja 2011, 14:42

Z informacji udostępnionych przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że w lutym bieżącego roku spadki sprzedaży odnotowały wszystkie magazyny komputerowe i o grach komputerowych. Największy przypadł w udziale miesięcznikowi Play!. Liderem notowania pozostało CD Action.

Wieści ze świata (Uncharted, Dragon Age, Aliens: Colonial Marines) 31/05/11

Jiker, 31 maja 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyczynach zwolnienia reżysera adaptacji Uncharted, niezwykłej przesyłce od firmy SEGA, nowych Wormsach, a także koniecznych zmianach w marce Dragon Age. Zapraszamy do lektury.

Batman: Arkham City - więcej o lokacjach, umiejętnościach i długości rozgrywki

Sarge, 31 maja 2011, 13:35

W najnowszym numerze amerykańskiego Official Xbox Magazine pojawiła się kolejna zapowiedź Batman: Arkham City. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na temat odwiedzanych lokacji, umiejętności głównego bohatera i długości rozgrywki nadchodzącego dzieła Rocksteady Studios.

DiRT 3 nie dał rady Rockstarowi. Top 10 UK (22 - 28 maja)

Przemysław Zamęcki, 31 maja 2011, 12:39

L.A. Noire udało się utrzymać na pierwszym miejscu nawet pomimo znacznego spadku sprzedaży (-43%). Debiutującemu w ubiegłym tygodniu DiRT-owi 3 i tak nie udało się przeskoczyć tak zawieszonej poprzeczki. Najwidoczniej na Wyspach jest więcej miłośników rozwiązywania zagadek kryminalnych niż rajdowców.

StarCraft II: Heart of the Swarm - wysyp informacji i nowe materiały graficzne

Adrian Werner, 31 maja 2011, 12:26

Kilka dni temu wyciekł teaser gry StarCraft II: Heart of the Swarm. Natomiast teraz ujawniono wreszcie pierwsze konkretne informacje na temat tego projektu oraz wypuszczono sporo świeżych materiałów graficznych. Doszło do tego w czasie specjalnej prezentacji gry dla wybranych przedstawicieli prasy i stron fanowskich, w tym i polskiej - Starcraft2.net.pl.

Cryptic Studios w rękach chińskiej firmy Perfect World

Sarge, 31 maja 2011, 11:45

Dwa tygodnie temu koncern Atari zapowiedział zakończenie współpracy ze studiem Cryptic. Poszukiwania chętnego kupca nie trwały zbyt długo – po twórców licznych gier MMO zgłosiła się chińska firma Perfect World.

Sony zapowiada restart PSN do końca tygodnia, hakerzy straszą kolejnymi atakami

Hed, 31 maja 2011, 11:07

Firma Sony zapowiedziała przywrócenie pełnej wersji PlayStation Network do końca tego tygodnia. To oznacza, że w weekend będziemy mogli odwiedzić PlayStation Store i nadrobić kilkutygodniowe zaległości. Tymczasem, rzekomi przedstawiciele pewnej grupy hakerskiej straszą kolejnymi atakami na serwisy koncernu i zwiastują jego rychły koniec.

Wojna z templariuszami i szkolenie najemników w Assassin's Creed: Revelations

Kono, 31 maja 2011, 10:37

Serwis Game Informer po raz kolejny uraczył nas nowymi informacjami dotyczącymi trzeciej części przygód Ezio Auditore, czyli Assassin’s Creed: Revelations. Tym razem dowiedzieliśmy się o rozwinięciu koncepcji wież Borgiów, trenowaniu asasynów-najemników oraz o wojnie z templariuszami, która toczyć się będzie w obrębie Morza Śródziemnego.

Modern Warfare 3 częściowo z abonamentem

Adrian Werner, 31 maja 2011, 10:33

Już od wielu miesięcy krążyły plotki o wprowadzeniu do Call of Duty dodatkowych usług bazujących na abonamencie. Teraz spekulacje te stały się rzeczywistością. Activision Blizzard ujawniło bowiem sieciową platformę Call of Duty Elite mającą stanowić uzupełnienie standardowego trybu multiplayer w nadchodzącym Modern Warfare 3.

Data premiery i szczegóły bety Uncharted 3: Drake’s Deception

Hed, 31 maja 2011, 09:45

Za kilka tygodni rozpocznie się beta trybu wieloosobowego z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, w której zobaczymy kilka nowych pomysłów studia Naughty Dog. Poznaliśmy wiele szczegółów tego wydarzenia, w tym datę premiery oraz większość z atrakcji, jakie szykują twórcy. Wygląda na to, że multiplayer w „trójce” będzie znacznie bardziej rozbudowany niż dotychczas.

THQ szykuje Warhammer 40,000: Kill Team

Adrian Werner, 31 maja 2011, 09:41

Bazy danych organizacji zajmujących się ustalaniem wymagań wiekowych gier od dawna są doskonałym źródłem przecieków na temat nieujawnionych projektów. Najnowszym tego przykładem są pierwsze wieści na temat nowej produkcji THQ zatytułowanej Warhammer 40,000: Kill Team.

Pierwsze screeny z Pro Evolution Soccer 2012

Sarge, 31 maja 2011, 08:45

Ponad dwa tygodnie po oficjalnej zapowiedzi Pro Evolution Soccer 2012, firma Konami udostępniła pierwsze screeny prezentujące możliwości silnika graficznego nowej odsłony piłkarskiej serii.

Fallout Online pod znakiem zapytania - Interplay w finansowych tarapatach

Kono, 31 maja 2011, 08:40

Mamy złe wieści dla wszystkich osób oczekujących na Fallout Online, gdyż prace nad tym postapokaliptycznym MMO mogą zostać anulowane. Wszystko przez to, że wydawca i współproducent gry – firma Interplay – jest w poważnych kłopotach finansowych.