Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 maja 2011

Wieści ze świata (Mythos, Resident Evil, Back to the Future) 16/05/11

Jiker, 16 maja 2011, 13:31

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 250 tysiącach użytkowników Mythosa, piątym filmie Resident Evil, a także finałowym epizodzie Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Brink w blasku chwały. Top 10 UK (8 - 14 maja)

Przemysław Zamęcki, 16 maja 2011, 13:20

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 8 a 14 maja.

Reaktywacja serwerów gier MMO od Sony Online Entertainment

Rock Alone, 16 maja 2011, 12:50

Jak potwierdził deweloper Sony Online Entertainment w końcu ruszyły serwery gier MMO – DC Universe Online, Free Realms i EverQuest. Gracze po ponad miesiącu oczekiwania mogą wreszcie wrócić do zabawy, a utracony czas ma zrekompensować im kilka niespodzianek.

Przegląd gier MMO (16/05/2011)

Rock Alone, 16 maja 2011, 12:40

W poprzednim wydaniu Przeglądu przyglądałem się temu, w jakim stanie znajdują się niedawno wydane gry MMO. Teraz podejmę temat pokrewny, zajmę się bowiem tajemnicami end-gamu. Rzucimy okiem na to, jak radzą z tym sobie obecne produkcje MMO i jakie plany mają deweloperzy wobec nadchodzących tytułów. Zanim jednak przejdę do rzeczy chciałbym powiedzieć słów kilka na temat tego, czym jest end-game i jak podchodzą do niego projektanci MMO zarówno przed, jak i po wydaniu gry.

Mass Effect 3 „Modą na sukces” rynku gier?

Sarge, 16 maja 2011, 12:15

Romanse pomiędzy postaciami w dwóch pierwszych częściach Mass Effect nie były może najważniejszym elementem rozgrywki, ale wiele osób poświęciło im sporo uwagi. Ciekawie brzmią więc najnowsze zapowiedzi twórców mówiące o tym, że wątki miłosne z poprzednich odsłon będą przeplatać się ze sobą w Mass Effect 3.

Ciężka noc dla największych fanów Wiedźmina 2 - gra już działa [news zaktualizowany]

Hed, 16 maja 2011, 12:00

Przed kilkoma godzinami nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 mieli otrzymać możliwość aktywowania gry przez Internet i uruchomienia jej w pierwszej kolejności (premiera pozostałych edycji odbędzie się jutro). Niestety w większości przypadków było to niemożliwe ze względu na pewne problemy techniczne, które firma CD Projekt rozwiązała dopiero nad ranem.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje 8 listopada

Kono, 16 maja 2011, 11:50

Serwis IGN zaprezentował dzisiaj plakat promujący trzecią część cyklu Modern Warfare. Co ciekawe, potwierdza on wcześniejsze doniesienia o dacie premiery gry, która według doniesień ma nastąpić 8 listopada bieżącego roku.

Odżywa projekt stworzenia filmu Splinter Cell

sathorn, 16 maja 2011, 11:43

Jean-Julien Baronnet, prezes powstałego niedawno Ubisoft Motion Pictures, uda się w przyszłym miesiącu do Los Angeles na rozmowy z przedstawicielami scenarzystów i studiów filmowych, dotyczące pracy przy filmach na podstawie gier stworzonych przez Ubisoft. Tematem negocjacji będzie m.in. ekranizacja Splinter Cell. Czy Samowi Fisherowi uda się w końcu zadebiutować w kinach?

Przypomnij sobie fabułę pierwszego Wiedźmina

Hed, 16 maja 2011, 11:30

Specjalnie dla wszystkich fanów Wiedźmina i komputerowych erpegów przygotowaliśmy atrakcyjne streszczenie fabuły pierwszej odsłony serii, które powinno być doskonałym wprowadzeniem do zbliżającej się kontynuacji, czyli gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Na naszych łamach możecie obejrzeć trzy filmy, prezentujące decyzje, jakie Geralt musiał podejmować podczas swojej przygody.

Cztery polskie ligi w FIFA 11

Sarge, 16 maja 2011, 10:40

Obecność polskiej Ekstraklasy w FIFA 11 dla wielu fanów rodzimych rozgrywek jest dużym atutem gry. Co by jednak było, gdyby umożliwiono nam zabawę również w niższych ligach? Taką furtkę otwiera grupa zapaleńców, która przez ostatnie miesiące w pocie czoła pracowała nad nieoficjalnym dodatkiem Polish League Patch 2011.

Premiery gier w Polsce (16 – 20 maja)

Hed, 16 maja 2011, 09:53

Polscy gracze chyba doskonale wiedzą, jaka jest najważniejsza premiera tego tygodnia. Chodzi oczywiście o grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, która trafi do rodzimych sklepów jutro. Nie zapominajmy jednak, że w najbliższych dniach firma Rockstar zaprezentuje swoją najnowszą produkcję, czyli detektywistyczną przygodę L.A. Noire.

Cztery razy Battlefield. Top 10 dystrybucji cyfrowej (9 - 15 maja)

Przemysław Zamęcki, 16 maja 2011, 05:36

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 9 do 15 maja.