Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 maja 2011

Jaką karierę może zrobić Szturmowiec w Star Wars: The Old Republic?

Olek, 28 maja 2011, 14:54

Na oficjalnej stronie gry Star Wars: The Old Republic pojawił się kolejny filmik z cyklu prezentującego progresję klas postaci. Tym razem jego bohaterem jest Szturmowiec (Trooper). Deweloperzy ze studia korporacji BioWare w Austin dołożyli starań, by żołnierze dysponowali uzbrojeniem i umiejętnościami nie odbiegającymi od Rycerzy Jedi i Wojowników Sithów.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 28-29 maja (Just Cause 2, strategie)

Hed, 28 maja 2011, 13:27

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive. W ten weekend przeceniono wiele strategii, w tym serię Total War. Oprócz tego, taniej kupimy takie hity jak Just Cause 2, czy Lara Croft And The Guardian Of Light .

Twórcy Shattered Horizon pracują nad trzema nowymi projektami

Olek, 28 maja 2011, 13:02

Fińska firma Futuremark, która po ciężkich bojach w ubiegłym roku wypuściła kolejną wersję swojego sztandarowego produktu, jakim jest benchmark 3DMark, nie rezygnuje z planów podboju rynku gier wideo. Wczoraj na facebookowym profilu jej studio deweloperskie opublikowało zwiastun aż trzech nowych projektów.

O nowym trybie Survival w Call of Duty: Modern Warfare 3

Sarge, 28 maja 2011, 11:25

Ostatnie dni przyniosły ze sobą sporą garść szczegółów na temat Call of Duty: Modern Warfare 3. Możecie o nich poczytać w naszej zapowiedzi, a w międzyczasie do sieci wypłynęły kolejne informacje. Tym razem dotyczą one wieloosobowego trybu Survival.

Wystartowała przeglądarkowa gra Dungeon Empires

Olek, 28 maja 2011, 11:15

Dobiegły końca trwające niespełna miesiąc otwarte beta testy angielskiej wersji przeglądarkowej produkcji Dungeon Empires. Od kilku dni Mistrzowie Podziemi mogą budować swoje lochy i najeżdżać sąsiadów. Z okazji premiery firma gamigo AG, która jest wydawcą gry, ogłosiła też promocję na zakup wirtualnej waluty - Dragon Ore, przydatnej w sklepiku ze specjalnymi przedmiotami.

nieSławny: inFamous 2 z bonusami za Trofea zdobyte w pierwszej części

Sarge, 28 maja 2011, 10:25

Do premiery gry nieSławny: inFamous 2 pozostało już niewiele dni, a osoby mające do czynienia z pierwowzorem mogą szykować się na pewne bonusy dostępne na starcie rozgrywki. Serwis IGN ujawnił bowiem szczegóły na temat wpływu zdobytych Trofeów z pierwszej części na określone aspekty zabawy w kontynuacji.

StarCraft II: Heart of the Swarm - wyciekł pierwszy teaser

Sarge, 28 maja 2011, 09:25

Choć od premiery StarCraft II: Wings of Liberty minął niemal rok, firma Blizzard nadal jest bardzo oszczędna w udostępnianiu informacji dotyczących drugiego epizodu o podtytule Heart of the Swarm. Medialna cisza w temacie została przerwana za sprawą pierwszego teasera gry, który nieoczekiwanie wyciekł do sieci.