Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 maja 2011

Film prezentujący nową konsolę Nintendo to fałszywka

fsm, 22 maja 2011, 13:11

Czwartkowy „niekontrolowany wyciek” prezentujący nową konsolę Nintendo okazał się być nieprawdziwy. Rzeczony materiał to, nie mniej i nie więcej, tylko praca domowa pewnej grupki zdolnych studentów – donosi serwis Nintendo Universe.

Twórca uniwersum Oddworld i jego nowy projekt

fsm, 22 maja 2011, 12:50

Magiczny świat Oddworld istnieje w świadomości graczy od ponad 10 lat i co jakiś czas na nowo pojawia się wśród wiadomości na branżowych stronach. Tym razem za sprawą Lorne'a Lanninga, twórcy świata zamieszkanego przez Abe'a i inne sympatyczne kreatury, który pomału planuje kolejne „coś”.

Saxxy Awards – zagłosuj na najlepszy filmik z Team Fortess 2

fsm, 22 maja 2011, 12:16

Jakiś czas temu chyba najchętniej aktualizowana sieciowa strzelanka po tej stronie Missisipi – Team Fortress 2, została wzbogacona o edytor powtórek. Dzięki temu narzędziu wszyscy gracze mogą chwalić się efektownie zmontowanymi nagraniami z pojedynków. Od wczoraj natomiast na najlepsze filmy można głosować.

Dwudziestominutowy filmik z Final Fantasy Type-0

Adrian Werner, 22 maja 2011, 12:08

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na Final Fantasy Type-0. Na sieci pojawił się bowiem dwudziestominutowy filmik z prezentacji tego tytułu.

DiRT 3 - multiplayer tylko ze specjalnym kodem

Adrian Werner, 22 maja 2011, 11:35

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wielu wydawców podjęło walkę ze sprzedażą gier z drugiej ręki. Teraz dołącza do nich Codemasters. Firma umieści bowiem w każdym pudełku z konsolowym DiRT 3 unikalny, jednorazowy kod zapewniający dostęp do sieciowych rozgrywek

PlayStation 3 dostanie zremasterowane hity z PSP

Adrian Werner, 22 maja 2011, 10:06

Już wkrótce posiadacze PlayStation 3 będą mogli zagrać w wiele z największych hitów z PSP. Sony ujawniło bowiem nową serię wydawczynią, w której ukażą się ulepszone konwersje tytułów z tej przenośnej konsoli.