Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2011, 11:35

DiRT 3 - multiplayer tylko ze specjalnym kodem

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wielu wydawców podjęło walkę ze sprzedażą gier z drugiej ręki. Teraz dołącza do nich Codemasters. Firma umieści bowiem w każdym pudełku z konsolowym DiRT 3 unikalny, jednorazowy kod zapewniający dostęp do sieciowych rozgrywek

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wielu wydawców podjęło walkę ze sprzedażą gier z drugiej ręki. Teraz dołącza do nich Codemasters. Firma umieści bowiem w każdym pudełku z konsolowym DiRT 3 unikalny, jednorazowy kod zapewniający dostęp do sieciowych rozgrywek.

DiRT 3 - multiplayer tylko ze specjalnym kodem  - ilustracja #1

Konieczność korzystania z kodu nazwanego VIP Pass osłodzić mają graczom bonusy w postaci dodatkowych pięciu samochodów, w tym McRae M4, Ford Sierra Cosworth RS500 oraz Hummer H3. Osoby, które kupią używany egzemplarzy gry będą mogły nabyć kod oddzielnie za 800 punktów MS (w przypadku wersji na Xboksa 360) lub 10 dolarów (edycja na PlayStation 3).

DiRT 3 zadebiutuje na światowym rynku już 24 maja w wersjach na pecety, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PSP oraz Nintendo DS. W Polsce gra ukaże się trzy dni później nakładem firm Licomp Empik Multimedia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 139,90 zł (edycja pecetowa) i 219,90 zł (wersje na Playstation 3 oraz Xboksa 360), choć najnowszą produkcję Codemasters będzie oczywiście można również nabyć za niższą cenę.