Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 maja 2011

Trwają prace nad następcą PlayStation 3

Soviet, 26 maja 2011, 20:10

Masaru Kato, człowiek odpowiedzialny w Sony za finanse, potwierdził w rozmowie z inwestorami, że trwają prace nad następcą PlayStation 3.

Pierwszy teaser Assassin's Creed: Revelations i nowe obrazki

Rock Alone, 26 maja 2011, 18:00

O Assassin's Creed: Revelations informowaliśmy obszernie przed dwoma dniami, a teraz mamy dla Was porcję grafik oraz pierwszy teaser (nie licząc małych prezentacji na facebooku) przedstawiający grę. W trakcie zabawy ponownie wcielimy się w postać Ezio Auditore, ale dane nam będzie również pokierować krokami Altaira, bohatera pierwszej części gry.

Zapowiedziano King's Bounty: Legions

Rezo, 26 maja 2011, 17:39

Nival Network, wydawca odpowiedzialny między innymi za Heroes of Might and Magic V zapowiedział wydanie King`s Bounty: Legions. Gra w pierwszej kolejności dostępna będzie za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, a otwarte beta-testy ruszają tego lata. Developingiem gry zajmuje się KranX Productions, a przedsięwzięcie możliwe dzięki licencji użyczonej przez 1C Company.

Disney Universe - nowa produkcja z bohaterami Disneya w roli głównej

Wiz, 26 maja 2011, 16:39

Korporacja The Walt Disney Company ujawniła dziś plany wydania nowej gry osadzonej w świecie znanym z produkowanych przez nią bajek. Produkt zatytułowany Disney Universe dostępny będzie w wersjach na komputery PC oraz na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii.

Wyciekł kolejny fragment scenariusza nowej wersji Syndicate

Olek, 26 maja 2011, 14:51

O tym, że szwedzkie Starbreeze Studios pracuje nad nową wersją kultowej strategii Syndicate wiadomo od dawna. Mimo to, deweloperzy wciąż nie rozpieszczają nas informacjami na temat gry, która nawet nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Serwis Siliconera znalazł się jednak w posiadaniu fragmentów scenariusza.

Wieści ze świata (Portal 2, SOCOM 4, Alone in the Dark) 26/05/11

Jiker, 26 maja 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu konsolowego Age of Conan, darmowej muzyce z Portal 2, przejęciu Direct2Drive przez GameFly, a także potencjalnym wznowieniu Alone in the Dark: The New Nightmare. Zapraszamy do lektury.

Wyniki finansowe Sony. Bardzo dobra sprzedaż PlayStation 3

Kono, 26 maja 2011, 14:03

Koncern Sony udostępnił dzisiaj raport finansowy z roku fiskalnego zakończonego 31 marca 2011 roku. Dzięki temu poznaliśmy wyniki finansowe osiągnięte przez oddział zajmujący się elektroniczną rozrywką.

Modern Warfare 3: pierwsze zdjęcia z rozgrywki i wrażenia z pokazu w Londynie

Soviet, 26 maja 2011, 14:02

Wokół najnowszej odsłony serii Call of Duty od dłuższego czasu krążyła masa plotek. Nie wiadomo było kto produkuje ten tytuł, nieznany był czas i miejsce akcji. Dziś znamy już dużo więcej szczegółów. Pojawiły się pierwsze zdjęcie z rozgrywki, a redaktor yasiu uczestniczył w pokazie gry, zorganizowanym w Londynie przez Inifinty Ward i Sledgehammer.

Zaktualizowaliśmy poradnik do Wiedźmina 2 - ścieżka Iorvetha dostępna

Sarge, 26 maja 2011, 14:00

Dzisiaj w naszym serwisie zaktualizowany został poradnik do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Dotychczas dostępny był opis prologu i pierwszego aktu, a obecnie całość została rozbudowana o drugi akt – ścieżkę Iorwetha.

Czy ekipa dawnego Realtime Worlds wróciła do pracy nad Project MyWorld?

Olek, 26 maja 2011, 12:38

Około 20-osobowa grupa byłych pracowników studia Realtime Worlds wraca do gry. W szkockim Dundee dobiega właśnie końca remont pomieszczeń biurowych, w których mieścić się będzie nowo utworzona przez nich firma eeGeo. Według ustaleń magazynu Develop, najprawdopodobniej w pierwszej kolejności dokończy ona prace nad Project MyWorld.

Blizzard prezentuje system kamieni runicznych w Diablo III

Rezo, 26 maja 2011, 12:25

Blizzard Entertainment prezentuje nam kolejne informacje dotyczące swojego sztandarowego tytułu, jakim jest Diablo III. Tym razem jest to system kamieni runicznych (Runestones), którymi będziemy mogli zmieniać działanie i efekty towarzyszące używaniu różnych zdolności naszych bohaterów.

Zapowiedziano Birds of Steel, czyli nową grę lotniczą autorów IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Adrian Werner, 26 maja 2011, 12:15

Mamy dobre wieści dla miłośników gier lotniczych. Znane z IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i Apache: Air Assault rosyjskie studio Gaijin Entertainment nawiązało współpracę z firmą Konami, a owocem tego będzie zapowiedziane właśnie Birds of Steel.

Team Ninja ujawnia nowe informacje o Ninja Gaiden 3

Kono, 26 maja 2011, 11:53

W najnowszym numerze Official PlayStation Magazine, przedstawiciele zespołu Team Ninja ujawnili kilka ciekawych informacji dotyczących grafiki i systemu rozgrywki w Ninja Gaiden 3.

Super Street Fighter IV: Arcade Edition - wymagania i zabezpieczenia GfWL

Sarge, 26 maja 2011, 11:35

Pecetowi fani bijatyk w obliczu braku obecności Super Street Fighter IV na PC, z niecierpliwością wyczekują premiery specjalnej wersji Arcade Edition. Firma Capcom na łamach blogu Capcom-Unity udzieliła odpowiedzi na kilka nurtujących kwestii związanych z zabezpieczeniami gry i podała jej oficjalne wymagania sprzętowe.

Terraria - 200 tysięcy egzemplarzy w rękach graczy

Rezo, 26 maja 2011, 11:22

Terraria, gra przygodowa 2D stworzona przez firmę Re-Logic, w ciągu niespełna dziesięciu dni od daty premiery sprzedała się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek „szału”.

Dwa miliony kont w darmowej grze sieciowej Battlestar Galactica Online

Kono, 26 maja 2011, 10:47

Przedstawiciele firmy Bigpoint poinformowali, że w ciągu trzech miesięcy od startu otwartej bety darmowego przeglądarkowego tytułu Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli w nim ponad dwa miliony kont. Gra MMO oparta na popularnym serialu telewizyjnym przyciąga każdego dnia około 20 tysięcy nowych graczy.

Ghost Recon: Future Soldier z obsługą kontrolera Kinect?

Sarge, 26 maja 2011, 10:30

Wielokrotnie przekładana premiera Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier powoduje, że na kolejną część słynnej serii taktycznych strzelanin musimy czekać kilka lat. Wygląda na to, że jednym z powodów tych opóźnień jest chęć zaaplikowania obsługi kontrolera Kinect do rozgrywki.

Ghost Recon Online - wysyp informacji na temat darmowej strzelanki Ubisoftu

Adrian Werner, 26 maja 2011, 10:19

Kilka dni temu Ubisoft ujawnił darmową sieciową strzelankę zatytułowaną Tom Clancy's Ghost Recon Online. Wtedy wydawca poskąpił informacji i wypuścił głównie materiały graficzne. Teraz dzięki zapowiedzi serwisu PCGamer poznaliśmy pierwsze prawdziwe konkrety na temat tej produkcji.

Wypróbuj grę MMO Aion za darmo

Hed, 26 maja 2011, 10:18

Twórcy ze studia NCsoft wypuścili nową aktualizację do gry MMO Aion i przy okazji ogłosili start darmowego triala, który pozwala spędzić 10 dni w wirtualnym świecie. W ten sposób deweloper chce zapewne pokazać, że produkcja jest w dalszym ciągu rozwijana i jednocześnie zachęcić nowe osoby do zainwestowania w płatny abonament.

Chińskie więzienia - farmowanie złota w MMO w parze z pracą w kamieniołomach

Kono, 26 maja 2011, 10:06

Zapewne większość grających w gry MMO spotkała się z procederem czerpania korzyści finansowych ze sprzedaży wirtualnej waluty lub dóbr. Wydawać by się mogło, że osoby, które dostarczają tego typu towary mają łatwe i przyjemne zajęcie. Jak się jednak okazuje, w Chinach do takiej pracy zaprzęga się więźniów, którzy – jeśli nie wyrobią dziennej normy – są poddawani torturom.

Edycja kolekcjonerska Warhammer 40,000: Space Marine ujawniona [news zaktualizowany]

Sarge, 26 maja 2011, 09:55

Firma THQ ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Warhammer 40,000: Space Marine, zmierzającej na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Na razie jeszcze nie wiemy, czy zestaw ostatecznie trafi do Polski.

Dungeons & Dragons: Daggerdale trafił na pecety i konsolę Xbox 360

Hed, 26 maja 2011, 09:45

Firma Atari potwierdziła, że Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli gra akcji z elementami RPG oparta na znanym systemie fabularnym, została wydana na pecetach i Xboksie 360. Produkcję można kupić w dystrybucji elektronicznej na Xbox LIVE oraz w wersji pudełkowej (między innymi w sklepie GameStop). To pierwsza odsłona nowej epizodycznej serii w klimatach Forgotten Realms.