Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2011, 09:55

autor: Sarge

Edycja kolekcjonerska Warhammer 40,000: Space Marine ujawniona [news zaktualizowany]

Firma THQ ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Warhammer 40,000: Space Marine, zmierzającej na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Na razie jeszcze nie wiemy, czy zestaw ostatecznie trafi do Polski.

Firma THQ ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Warhammer 40,000: Space Marine, zmierzającej na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety.

Nie wiemy jeszcze, czy zestaw trafi do Polski. Czekamy na stosowną informację od rodzimego dystrybutora, firmy CD Projekt. Szansa na to jest jednak spora. Pakiet będzie bowiem oferowany w Europie - w Wielkiej Brytanii ma kosztować 79.99 funtów (ok. 360 złotych). W jego skład oprócz samej gry wejdzie również:

  • artbook w twardej oprawie;
  • 25 kart zawierających informacje o postaciach z gry;
  • ścieżka dźwiękowa;
  • 25-centymetrowa replika tzw. Purity Seal.
Edycja kolekcjonerska Warhammer 40,000: Space Marine ujawniona [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Oprócz tego, wybrane zagraniczne sklepy oferują specjalne bonusy dla osób składających zamówienia przedpremierowe. Możliwe, że podobna promocja dotrze również do Polski. Póki co, nas może interesować jedynie oferta Steama. Kupując tam Warhammer 40,000: Space Marine teraz, otrzymacie możliwość ściągnięcia darmowej kopii Darksiders.

Najnowsze informacje wskazują na to, że produkcja studia Relic Entertainment zadebiutuje 9 września w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory wydawało się, że nastąpi to w sierpniu, ale wydawca najwyraźniej zdecydował się przesunąć obiecany termin.

W Warhammer 40,000: Space Marine wcielimy się w kapitana Tytusa, który wraz z resztą marines będzie musiał stawić czoła inwazji orków na jedną z planet Imperium. Produkt zaoferuje wiele rodzajów broni i zróżnicowaną rozgrywkę, w której główny nacisk zostanie położony na strzelanie oraz elementy akcji. Fanów zapraszamy do obejrzenia nowego materiału filmowego z cyklu „Kulisy produkcji”, który na naszych łamach dostępny jest w wersji z polskimi napisami.

UAKTUALNIENIE: Firma CD Projekt właśnie potwierdziła, że ujawniona kolekcjonerska edycja Warhammer 40,000: Space Marine ukaże się także w Polsce. Wszelkie szczegóły na temat ceny i dystrybucji zostaną udostępnione wkrótce.