Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 maja 2011

Wyniki finansowe Capcomu - wysoka sprzedaż Monster Hunter Freedom 3 i Dead Rising 2

Adrian Werner, 7 maja 2011, 16:41

Szefowie Capcomu mają powody do zadowolenia. Firma opublikowała właśnie swoje roczne wyniki finansowe i trzeba przyznać, że są one imponujące.

Deus Ex: Bunt Ludzkości z obsługą Steamworks

Adrian Werner, 7 maja 2011, 16:08

Gra Deus Ex: Bunt Ludzkości była bez wątpienia gwiazdą tego tygodnia. Przez te kilka dni dowiedzieliśmy się masy nowych rzeczy na temat tej produkcji. Teraz twórcy ujawnili informację, że ich dzieło zrobi użytek z usługi Steamworks.

Sony o ochronie tożsamości i rekompensacie dla europejskich użytkowników PSN

Mateusz Kądziołka, 7 maja 2011, 12:20

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o krokach, jakie poczyni firma Sony w celu ochrony danych osobowych użytkowników PlayStation Network na terenie Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj natomiast, na oficjalnym europejskim blogu PlayStation, japoński gigant podzielił się swoimi planami dotyczącymi Starego Kontynentu.

DirectX 11 w Total War: SHOGUN 2 już w poniedziałek

Mateusz Kądziołka, 7 maja 2011, 11:16

Przedstawiciele zespołu Creative Assembly, odpowiedzialnego za serię gier strategicznych Total War, zapowiedzieli na swoim forum, że drugi patch do ich najnowszej gry, czyli Total War: SHOGUN 2, pojawi się w sieci już w poniedziałek.

Wysyp informacji na temat Assassin's Creed: Revelations

Mateusz Kądziołka, 7 maja 2011, 10:23

Dwa dni temu zapowiadaliśmy, że najnowszy numer magazynu Game Informer przyniesie pierwsze konkrety na temat Assassin's Creed: Revelations. Na szczęście, nie musimy czekać na oficjalny debiut pisma, ponieważ, dzięki użytkownikom forum NeoGAF, wyciekło sporo informacji na temat kolejnej odsłony tego świetnego cyklu.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 7-8 maja (Crysis, Men of War)

Adrian Werner, 7 maja 2011, 08:27

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem możemy kupić taniej pierwsze dwie odsłony serii Crysis, cały cykl Men of War, a także wiele innych, mniej znanych, ale równie dobrych tytułów.