Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2011

Microsoft tworzy poważną strzelankę na Kinecta

Hed, 2 maja 2011, 21:31

Firma Microsoft otworzyła nowe studio w Vancouver, które być może opracuje strzelankę dedykowaną Kinectowi, ale skierowaną do graczy hardcorowych. Tak przynajmniej wynika z CV jednego z pracowników nowopowstałego dewelopera.

Nowy teaser kolejnego Assassin’s Creed zawiera wskazówki na temat gry

Hed, 2 maja 2011, 20:39

Firma Ubisoft wypuściła następny teaser dotyczący kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Jak przystało na materiał promujący serię, film jest tajemniczy i prezentuje tylko kilka poszlak na temat rzekomej gry. Szybko stały się one pożywką dla fanów, mnożących teorie o realiach historycznych, w jakich być może będzie rozgrywała się produkcja.

Zaproś przyjaciół do beta testów Gears of War 3

Kono, 2 maja 2011, 18:03

Rozpoczęte niedawno betatesty gry Gears of War 3 już 8 maja wejdą w nową fazę zatytułowaną „Never Fight Alone”. Udostępni ona wszystkim osobom testującym produkt Epic Games zaproszenie znajomych do wspólnej zabawy.

Wieści ze świata (Back to the Future, CryEngine 3) 2/05/11

Sarge, 2 maja 2011, 11:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży konsol w Japonii, silniku CryEngine 3, a także premierze czwartego epizodu przygodówki Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Serwis UGO wykupiony przez właściciela IGN

Adrian Werner, 2 maja 2011, 09:50

Dziennikarski światek stron zajmujących się grami zostanie wkrótce mocno przemeblowany. Będąca właścicielem IGN firma News Corp kupiła bowiem właśnie serwis UGO.

Pięć najlepszych texture-packów do Minecrafta

sathorn, 2 maja 2011, 09:36

Minecraft to prawdziwy fenomen. Produkcja tworzona przez garstkę osób, niezwykle prosta graficznie i sprzedawana, mimo że wciąż jest w fazie bety. Autorzy uparcie nie chcą zakończyć prac raz na zawsze, dodając wciąż do gry nowe elementy. Prawie każdy, kto kiedykolwiek zasiadł do Minecrafta wie, że przyciąga on efektem „jeszcze chwilki”. Co jednak, jeżeli jesteście zapalonymi Minecraftowcami, a macie już dosyć oryginalnej szaty graficznej?

Premiery gier w Polsce (2 – 6 maja)

Hed, 2 maja 2011, 09:30

W tym tygodniu nowych gier pojawi się niewiele, bo rynek najwyraźniej musi odpocząć po ogromnych emocjach związanych z niedawnymi premierami (Mortal Kombat, Portal 2, itd.). Warto jednak wybrać się do sklepu po Anomaly: Warzone Earth, czyli produkcję polskiego studia 11 bit, która zebrała bardzo pozytywne oceny w zachodnich mediach.

Portal 2 na razie nie zagrożony. Top 10 cyfrowej dystrybucji (25 kwietnia - 1 maja)

Przemysław Zamęcki, 2 maja 2011, 09:18

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 25 kwietnia do 1 maja.