Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 maja 2011

Burnout Crash - nowe informacje

Adrian Werner, 8 maja 2011, 12:20

Już od pewnego czasu docierają do nas strzępki informacji na temat następnej odsłony serii Burnout. Teraz dzięki decydującej o kategoriach wiekowych organizacji ESRB nasza wiedza na temat tej produkcji uległa dalszemu powiększeniu.

WRC 2011 i A Game of Thrones: Genesis pod szyldem Ubisoft

Kono, 8 maja 2011, 11:28

Firma Ubisoft postanowiła podzielić się z nami swoimi planami wydawniczymi na zbliżające się miesiące. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kiedy dane nam będzie zagrać w takie tytuły jak: A Game of Thrones: Genesis, WRC 2011, Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 oraz Might & Magic: Heroes VI.

Spekulacje na temat Heavenly Sword 2

Adrian Werner, 8 maja 2011, 10:39

Heavenly Sword było jedną z najlepszych produkcji wypuszczonych krótko po premierze konsoli PlayStation 3. Według najnowszych plotek trwają obecnie prace nad kontynuacją, która ma zostać oficjalnie ujawniona na najbliższym E3.

Oficjalna zapowiedź Modern Warfare 3 w czerwcu?

Kono, 8 maja 2011, 10:36

Firma Activision po ostatnich doniesieniach dotyczących ujawnienia trzeciej części cyklu Modern Warfare ciągle podgrzewa atmosferę wokół najpopularniejszej obecnie serii strzelanek. Najpierw pojawiły się plotki na stronie Rock, Paper, Shotgun dotyczące sieciowej edycji Call of Duty, a później zaskoczyła nas reklama czerwcowego wydania brytyjskiego Official PlayStation Magazine.

Codename: Kingdoms - wsparcie dla Kinecta i zmiana zespołu produkcyjnego

Adrian Werner, 8 maja 2011, 10:25

Na zeszłorocznym E3 Crytek ujawnił tworzoną wyłącznie z myślą o Xboksie 360 grę akcji zatytułowaną Codename: Kingdoms. Od tego czasu było o tym projekcie wyjątkowo cicho. Teraz dowiedzieliśmy się, że zdecydowano się przekazać jego produkcję innemu zespołowi.

Michel Ancel zdradza kolejne szczegóły na temat Rayman Origins

Kono, 8 maja 2011, 09:21

Michel Ancel – jeden z najsławniejszych francuskich projektantów gier wideo – w wywiadzie dla magazynu Game Informer opowiedział o swojej pracy nad produkcją Rayman Origins. Z rozmowy dowiedzieliśmy się m.in. o poziomie trudności oraz sposobie dystrybucji najnowszego tytułu Ubisoft Studios.