Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 maja 2011

Kolejna część LEGO Harry Potter zapowiedziana

Rezo, 19 maja 2011, 20:08

Warner Bros. Interactive ogłosił przybliżoną datę premiery LEGO Harry Potter: Lata 5-7, która ma mieć miejsce w czwartym kwartale 2011 roku. Fabuła gry będzie oparta na wydarzeniach przedstawionych w trzech ostatnich książkach o przygodach małego czarodzieja. Są to odpowiednio: Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, oraz Insygnia Śmierci.

Pierwszy patch do Wiedźmina 2 w przyszłym tygodniu

Kono, 19 maja 2011, 19:40

Firma CD Projekt RED ogłosiła, że już w przyszłym tygodniu pojawi się pierwszy patch do Wiedźmina 2.

ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny

Soviet, 19 maja 2011, 18:40

Bohemia Interactive potwierdziła, że trzecia cześć taktycznej strzelanki ArmA zostanie wydana w przyszłym roku. Tak jak i poprzednie odsłony, w trójka zagrają jedynie posiadacze pecetów.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Mortal Kombat, Angry Birds) 19/05/11

Jiker, 19 maja 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 200 milionach Angry Birds, dodatku do Mortal Kombat, becie Sengoku, trybie wieloosobowym w Assassin’s Creed: Revelations, a także opóźnieniu premiery Anarchy Reigns. Zapraszamy do lektury.

Microsoft wymienia niedziałające Xboksy 360 wybranym użytkownikom

Sarge, 19 maja 2011, 11:31

Wczoraj sieć obiegła informacja, jakoby koncern Microsoft miał zamiar wymieniać konsole tym graczom, którzy mają problem z odczytywaniem gier. Sprawę postanowili zbadać redaktorzy serwisu Eurogamer, którzy otrzymali oficjalną odpowiedź amerykańskiego giganta w tej sprawie.

Pierwszy film pokazujący nową konsolę Nintendo?

Kono, 19 maja 2011, 10:57

Pierwsze plotki na temat następcy Wii pojawiły się jeszcze w połowie ubiegłego miesiąca. Do tej pory przybierały one jednak formę tekstową, a wszelkie obrazki były czystą spekulacją i wytworem wyobraźni zagranicznych mediów. Jednak niedawno do sieci wypłynął film, który uchyla rzekomo rąbka tajemnicy spowijającej nową konsolę Nintendo (o kodowej nazwie „Project Cafe”).

Rockstar obwinia najnowszy firmware za przegrzewające się PlayStation 3 [news uaktualniony]

Kono, 19 maja 2011, 10:54

Przedstawiciele firmy Rockstar Games wypowiedzieli się na temat przegrzewających i zawieszających się konsol PlayStation 3. Problem pojawia się przede wszystkim podczas rozgrywki w najnowszą grę wydaną przez amerykańską firmę, czyli L.A. Noire. Głównym winowajcą ma być najnowszy firmware zainstalowany na konsolach Sony.

Kolejne problemy PlayStation Network i kwestia ochrony tożsamości w Polsce

Hed, 19 maja 2011, 10:54

Możliwość zmiany hasła na kontach PlayStation Network i Qriocity z poziomu stron internetowych została na pewien czas wyłączona. Firma Sony potwierdziła, że w systemie odkryto błąd, który zagrażał bezpieczeństwu użytkowników. Tymczasem, polski oddział koncernu opublikował komentarz w sprawie ochrony tożsamości graczy w Polsce.

Soulcalibur V z co najmniej 26 wojownikami

Sarge, 19 maja 2011, 09:55

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się pierwszych informacji na temat Soulcalibur V – kolejnej odsłony popularnej bijatyki Namco Bandai. Teraz, oprócz potwierdzenia znanych już szczegółów, dowiedzieliśmy się czegoś na temat planowanej liczby wojowników oraz stopnia zaawansowania procesu produkcji.

Drużyny międzyserwerowe kolejnym dodatkiem do World of Warcraft

Hed, 19 maja 2011, 09:52

Wkrótce gracze World of Warcraft będą mogli wybrać się na instancję z osobami grającymi na innych serwerach, co do tej pory było niemożliwe. Firma Blizzard opracowuje system odpowiadający za tego typu rozgrywkę, który pozwoli zaprosić do zabawy znajomych za pomocą modułu Real ID (sieciowy identyfikator). Co ciekawe, usługa będzie płatna.

Batman: Arkham City z 40-godzinną kampanią

Adrian Werner, 19 maja 2011, 09:07

Batman: Arkham City to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Poprzednia część okazała się zaskakującym przebojem, więc tym bardziej cieszą najnowsze wieści, według których kontynuacja dostarczy kilkadziesiąt godzin zabawy.