Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2011, 18:40

autor: Soviet

ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny

Bohemia Interactive potwierdziła, że trzecia cześć taktycznej strzelanki ArmA zostanie wydana w przyszłym roku. Tak jak i poprzednie odsłony, w trójka zagrają jedynie posiadacze pecetów.

Bohemia Interactive potwierdziła, że trzecia cześć taktycznej strzelanki ArmA zostanie wydana w przyszłym roku. Tak jak i poprzednie odsłony, w trójkę zagrają jedynie posiadacze pecetów. Nie zmienią się także mechanizmy rozgrywki - nadal do czynienia będziemy mieli z symulacją nastawioną na jak największy realizm.

ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny - ilustracja #1

Akcja ma toczyć się na "autentycznej śródziemnomorskiej wysepce, stworzonej w oparciu o prawdziwe dane geograficzne". W kampanii dla pojedynczego gracza przejdziemy drogę od żółtodzioba do dowódcy oddziału. Podczas walk przyjdzie nam pokierować wieloma pojazdami, takimi jak helikoptery, samoloty czy nawet okręty. Nie zabraknie też mniejszych kalibrów - naszą broń będziemy mogli konfigurować, podobnie zresztą jak i umundurowanie prowadzonego przez nasz żołnierza.

ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny - ilustracja #2

ArmA III wykorzysta dobrodziejstwa systemu PhysX. W trybie multiplayer pogramy zarówno w kooperacji jaki i przeciwno innym graczom. Nie zabraknie miejsca na rozbudowany edytor misji, który na pewno przedłuży żywotność tej produkcji.

ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny - ilustracja #3
ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny - ilustracja #4
ArmA III zapowiedziana. Pierwsze screeny - ilustracja #5