Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 maja 2011

Znamy wymagania sprzętowe Duke Nukem Forever

Kono, 3 maja 2011, 19:54

W związku ze zbliżającą się premierą Duke Nukem Forever, firma Gearbox Software postanowiła podzielić się z nami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi tego bardzo oczekiwanego tytułu.

Pierwszy trailer filmu Red Faction: Origins

Olek, 3 maja 2011, 15:28

Kilka dni temu stacja telewizyjna SyFy zamieściła na swojej stronie internetowej pierwsze kadry z filmu Red Faction: Origins, bazującego na popularnej serii trzecioosobowych strzelanin studia Volition. Tym razem ekipa Michaela Nankina uraczyła fanów debiutanckim trailerem produkcji, która swoją premierę będzie miała niemal dokładnie za miesiąc.

Oddział sieciowy Sony także ucierpiał w ataku hakerów

Hed, 3 maja 2011, 14:17

Przedstawiciele Sony Online Entertainment ujawnili, że doszło do kradzieży ponad 12 tysięcy numerów kart kredytowych użytkowników, a ponad 24 miliony kont zawierających dane osobowe mogło wpaść w ręce hakerów. Z tego względu firma zdecydowała się wyłączyć serwery sieciowe usługi, z której korzystają miłośnicy takich tytułów jak EverQuest, czy DC Universe Online.

Remake Syndicate będzie niczym GTA?

Olek, 3 maja 2011, 13:40

Po kilkunastu latach od wydania Syndicate Wars w coraz jaśniejszych barwach rysuje się szansa na wskrzeszenie serii, która na stałe wpisała się w historię gier wideo. Fredrik Wester, szef firmy Paradox Interactive, wyjawił na łamach serwisu Kotaku, że tytuł, który na zlecenie koncernu Electronic Arts przygotowuje jedno ze szwedzkich studiów deweloperskich, będzie jednak bliższy serii Grand Theft Auto niż oryginalnemu Syndicate.

Ubisoft otwiera studio filmowe

Hed, 3 maja 2011, 13:28

Firma Ubisoft otworzyła studio filmowe, które najprawdopodobniej zajmie się przenoszeniem znanych gier do postaci filmów i seriali telewizyjnych. Dowiedzieliśmy się tego z artykułu opublikowanego na łamach serwisu Variety. Wygląda na to, że francuski wydawca zamierza zadbać o jakość przyszłych adaptacji filmowych i realizować je na własną rękę.

Twórcy Too Human chcą dokończyć trylogię

Hed, 3 maja 2011, 13:14

Denis Dyack, znany producent gier i szef studia Silicon Knights, przyznał w wywiadzie z serwisem IndustryGamers, że zamierza dokończyć serię Too Human, której ostatnia odsłona pojawiła się w 2008 roku po wielu latach oczekiwań. Niestety twórca nie może powiedzieć nic więcej w tej kwestii ze względu na trwający spór sądowy z firmą Epic Games.

Demo Resistance 3 jako dodatek do filmu Battle: Los Angeles

Olek, 3 maja 2011, 11:57

Adam Sessler i Morgan Webb z redakcji serwisu G4TV ujawnili niespodziankę, jaką firma Sony szykuje dla fanów serii Resistance, z niecierpliwością czekających na trzecią odsłonę dzieła Insomniac Games. Demonstracyjna wersja trybu solowego zapowiadanej na wrzesień gry znajdzie się na płytach Blu-ray z filmem Battle: Los Angeles, które do sprzedaży trafią w połowie czerwca.

Portal Kombat - drugie starcie. Top Ten UK (24 - 30 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 3 maja 2011, 11:40

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 24 a 30 kwietnia.