Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2011, 08:26

autor: Adrian Werner

Assassin's Creed: Revelations - nowe filmiki z trybu multiplayer

Assassin's Creed: Revelations, podobnie jak poprzednia cześć cyklu, zaoferuje graczom możliwość rozgrywek wieloosobowych. Dzięki wypuszczonym właśnie filmikom możemy zobaczyć jak tryb multiplayer prezentuje się w akcji.

Zeszłoroczne Assassin’s Creed: Brotherhood po raz pierwszy zaoferowało fanom serii możliwość rozgrywek wieloosobowych. Przed premierą obecność multiplayera budziła obawy, ale w rzeczywistości tryb ten okazał się zaskakująco dobry i zwiększył atrakcyjność całej gry. W tym roku na półki sklepowe trafi kolejna odsłona cyklu, czyli Assassin's Creed: Revelations. Jej autorzy obiecują dalszą rozbudowę potyczek sieciowych. Dzięki wypuszczonym właśnie przez serwis GameTrailers filmikom możemy zobaczyć czy nie są to jedynie puste obietnice.

Assassin's Creed: Revelations - nowe filmiki z trybu multiplayer - ilustracja #1

Multiplayer w najnowszej części serii oparty będzie na podobnych założeniach jak w Brotherhood. Ponownie wcielimy się w agentów Abstergo trenujących w Animusie. Powrócą dobrze znane tryby Manhunt oraz Wanted, do których dołączą również dwa nowe, będące wariacjami na temat Deatchmatcha i Capture the flag. Co ciekawe, tym razem za postępy nagradzani będziemy nowymi informacjami dotyczącymi fabuły. Powinno to zachęcić do zabawy również fanów trzymających się dotychczas jedynie kampanii dla pojedynczego gracza. Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat rozrywek wieloosobowych, polecamy zapoznanie się z obszerną zapowiedzią opublikowaną wczoraj na naszym serwisie.

  1. Assassin's Creed: Revelations - Test trybu multiplayer
  2. Assassin’s Creed: Revelations - Gramy! E3 2011 (materiał video)
  3. Assassin’s Creed: Revelations - Zapowiedź - E3 2011

Assassin’s Creed: Revelations tworzony jest z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Gra ukaże się na rynku amerykańskim 15 listopada. Nie znamy jeszcze daty premiery w Europie, ale prawdopodobnie nastąpi ona trzy dni później, czyli 18 listopada.