Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2011, 08:45

autor: Kono

Kolejna edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Revelations - tym razem z figurkami

Ujawniono kolejną edycję kolekcjonerską gry Assassin's Creed: Revelations. Zestaw nazwany Revelations Ultimate Bundle zawiera, oprócz dodatków cyfrowych, dwie figurki: machiny latającej oraz Ezio.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o edycjach kolekcjonerskich gry Assassin’s Creed: Revelations. Poznaliśmy wtedy zawartość trzech zestawów: Collector Edition, Animus Edition i Special Edition. Okazuje się jednak, że jest i czwarty, póki co oferowany tylko przez sklep GameStop.

Zestaw nazywa się Revelations Ultimate Bundle i jest dostępny w wersjach na konsole oraz pecety. Jeśli chodzi o bardziej standardowe dodatki, to w Revelations Ultimate Bundle znajdziemy: ścieżkę dźwiękową, film Assassin’s Creed Embers, dwie postacie do trybu multiplayer, możliwość eksploracji więzienia Włada Palownika oraz zwiększoną liczbę bełtów, pocisków i bomb, którymi będziemy dysponować. Wisienką na torcie są jednak dwie figurki.

Kolejna edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Revelations - tym razem z figurkami - ilustracja #1

Pierwszą z nich będzie replika latającej maszyny Leonarda da Vinci, którą (wirtualnie) mogliśmy przetestować w Assassin’s Creed: Brotherhood. Rozpiętość skrzydeł modelu wynosić będzie ponad 60 centymetrów i, co ciekawe, pozwoli on na przymocowanie 18-centymetrowej figurki. Machina latająca będzie też wyposażona w działo wystrzeliwujące pociski. Oprócz wynalazku Leonarda w Revelations Ultimate Bundle znajdzie się 18-centymetrowa figurka Ezio, zaopatrzona w miecz, ukryte ostrza oraz wymienne dłonie.

Edycja Revelations Ultimate Bundle kosztuje 99,99 dolarów (około 290 złotych) w wersji konsolowej i 89,99 dolarów (260 złotych) na PC (bez podatku VAT). Aktualnie zestaw z figurkami dostępny jest tylko w sieci sklepów GameStop i nie wiadomo, czy pojawi się w polskich sklepach.

Przypominamy, że gra Assassin's Creed: Revelations zadebiutuje 18 listopada bieżącego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.