Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2011, 14:41

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed: Revelations ujawnione

Firma Ubisoft ujawniła zawartość specjalnych edycji gry Assassin’s Creed: Revelations, zmierzającej na PlayStation 3, Xboksa 360 i pecety.

Firma Ubisoft ujawniła zawartość specjalnych edycji gry Assassin’s Creed: Revelations, zmierzającej na PlayStation 3, Xboksa 360 i pecety.

Według zapewnień wydawcy, AC: Revelations pojawi się w trzech wersjach specjalnych: Collector Edition, Animus Edition i Special Edition. Każda z nich zawierać będzie zarówno dodatki w pudełku, jak i kilka wirtualnych dóbr. Najprawdopodobniej wszystkie edycje będą dostępne na każdej platformie docelowej. Oto jak prezentują się poszczególne wersje.

Collector Edition

Zestaw zapakowany będzie w specjalnym pudełku, które otworzymy po przełamaniu pieczęci. W nim, oprócz samej gry, znajdziemy: 50-stronicowy album zawierający ilustracje i obrazki koncepcyjne, ścieżkę dźwiękową oraz Assassin’s Creed Embers (krótkometrażowy film animowany). Jeśli zaś chodzi o dodatki cyfrowe, to są wśród nich dwie postacie do trybu multiplayer (Krzyżowiec i Ottomański Błazen) oraz możliwość eksploracji więzienia Włada Palownika, gdzie ukryte będzie ostrze należące do pierwowzoru Drakuli.

Edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed: Revelations ujawnione - ilustracja #1

Żródło: Official Xbox Magazine

Animus Edition

W tym zestawie, oprócz gry, znajdziemy encyklopedię opisującą najważniejsze wydarzenia i postacie z uniwersum Assassin’s Creed, ścieżkę dźwiękową oraz film Assassin’s Creed Embers. Najwięcej niespodzianek czeka na nas wśród wirtualnych dodatków. Oprócz dwóch postaci do trybu wieloosobowego (tych samych co w przypadku Collector Edition) i więzienia Włada Palownika, otrzymamy zbroję Brutusa (znaną z AC: Brotherhood). Ponadto zwiększy się liczba bełtów, pocisków i bomb, którymi będziemy dysponować. Dostaniemy tez jeden dodatkowy, bliżej nieokreślony przedmiot.

Edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed: Revelations ujawnione - ilustracja #2

Żródło: Official Xbox Magazine

Special Edition

Najskromniejszy zestaw, bo oprócz samej gry w ekskluzywnym opakowaniu zawiera tylko ścieżkę dźwiękową. Dodatkowo, w grze otrzymamy dostęp do dwóch postaci w trybie multiplayer (Krzyżowiec i Ottomański Błazen) oraz specjalną zbroję tureckiego asasyna.

Edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed: Revelations ujawnione - ilustracja #3

Żródło: Official Xbox Magazine

Przypominamy, że gra Assassin's Creed: Revelations zadebiutuje w listopadzie bieżącego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.