Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2011, 20:30

autor: Sarge

Przeglądarkowa gra The Smurfs & Co ma 10 milionów aktywnych użytkowników

The Smurfs & Co to doskonały przykład kolejnej produkcji przeglądarkowej, zdobywającej ogromną popularność na Facebooku. Firma Ubisoft ogłosiła, że gra ma ponad 10 milionów aktywnych użytkowników.

Firma Ubisoft ogłosiła, że gracze założyli ponad 10 milionów kont w grze The Smurfs & Co. Tytuł jest dostępny w serwisie społecznościowym Facebook.

Imponujący wynik widoczny jest również na facebookowej stronie produkcji. W chwili pisania tej wiadomości, liczba aktywnych użytkowników wynosi dokładnie 10 020 850 osób. Oznacza to, że tylu graczy przynajmniej raz w ciągu ostatniego miesiąca uruchomiło grę.

Przeglądarkowa gra The Smurfs & Co ma 10 milionów aktywnych użytkowników - ilustracja #1

Niepozorna produkcja zadebiutowała na Facebooku 29 lipca bieżącego roku. Trzeba zatem wziąć poprawkę na fakt, że powyższy wynik udało się osiągnąć przede wszystkim dzięki niedawnej premierze. Prawdziwą weryfikacją popularności tej pozycji będą kolejne miesiące, gdy szum medialny wokół jej wydania nieco ucichnie.

The Smurfs & Co to gra przeglądarkowa na podstawie popularnej bajki, w której wcielamy się w tytułowego Smerfa i budujemy własną wioskę. Graczowi pomaga Papa Smerf, zlecający kolejne zadania doprowadzające do stworzenia specjalnego napoju mającego sprawić, że Gargamel zapomni, gdzie znajduje się wioska Smerfów. W czasie zabawy dbamy o wygląd wioski i zadowolenie mieszkańców, a także odwiedzamy swoich znajomych z Facebooka.