Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka The Smurfs & Co (WWW)

The Smurfs & Co WWW

Facebookowa gra strategiczno-ekonomiczna ze Smerfami w roli głównej. W czasie zabawy rozbudowujemy wioskę tytułowych bohaterów oraz dbamy o jej wygląd.

Strategiczne | ekonomiczne | filmy animowane | komiksy

WWW
Okładka The Smurfs & Co (WWW)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

29lipca2011

The Smurfs & Co to gra przeglądarkowa na podstawie popularnej bajki. Wcielamy się w tytułowego Smerfa lub Smerfetkę i budujemy własną wioskę. Tytuł został stworzony przez firmę Ubisoft i jest w pełni zintegrowany z serwisem społecznościowym Facebook. Dzięki temu każdy zarejestrowany użytkownik może zupełnie za darmo rozpocząć zabawę i komunikować się ze znajomymi.

Głównym zadaniem gracza jest stworzenie specjalnego napoju mającego sprawić, że odwieczny wróg Gargamel zapomni, gdzie znajduje się wioska Smerfów. Nieustannie pomaga nam Papa Smerf, który jednocześnie zleca różnorodne zadania urozmaicające rozgrywkę. W czasie zabawy rozbudowujemy wioskę, dbamy o jej wygląd i zadowolenie mieszkańców, a także odwiedzamy swoich znajomych z Facebooka.

Wykonanie każdej czynności wiąże się z wydaniem jednego punktu energii. Ta odnawia się dopiero po jakimś czasie, więc powinniśmy regularnie zajmować się wioską i doglądać jej interesów. Jeśli brakuje nam konkretnych dodatków, możemy poprosić przyjaciół o stosowny prezent lub samemu zdecydować się na wysłanie upominku. Gra stawia spory nacisk na aspekty społecznościowe. Idea zabawy przypomina zatem popularną przeglądarkową produkcję o nazwie FarmVille.

W czasie zabawy oczy cieszy bardzo ładna oprawa graficzna. Kreskówkowy, kolorowy świat zachęca do ciągłych powrotów przed ekran monitora i wzbudza skojarzenia z bajką ze Smerfami w rolach głównych. Dodatkowo postarano się o bardzo przejrzysty interfejs, w którym można się szybko odnaleźć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do The Smurfs & Co

Wymagania wiekowe The Smurfs & Co

odpowiednia dla każdego wieku

Przeglądarkowa gra The Smurfs & Co ma 10 milionów aktywnych użytkowników

wiadomość8 września 2011

The Smurfs & Co to doskonały przykład kolejnej produkcji przeglądarkowej, zdobywającej ogromną popularność na Facebooku. Firma Ubisoft ogłosiła, że gra ma ponad 10 milionów aktywnych użytkowników.