Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka FarmVille (WWW)
OkładkaFarmVille (WWW)

FarmVille WWW

Popularny symulator życia farmera, rozgrywany z poziomu przeglądarki i zintegrowany z serwisem społecznościowym Facebook. Celem gry jest stworzenie gospodarstwa przynoszącego dochody. Całość korzysta z modelu darmowego uzupełnionego dobrowolnymi mikropłatnościami.

Strategiczne | ekonomiczne | Facebook | rolnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FarmVille Premiera WWW

premiera światowa

19czerwca2009

Gra przestała działać

31grudnia2020

producent: Zynga wydawca: Zoo Games Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

FarmVille to gra łącząca elementy ekonomiczne, roleplaying oraz symulacyjne, która pozwala zasmakować życia rolnika. Za produkcję odpowiada studio Zynga - prawdziwy potentat na rynku gier przeglądarkowych.

Całość zabawy w FarmVille kręci się wokół prowadzenia gospodarstwa rolnego i czerpania z niego zysków. Wpierw tworzymy własną postać farmera, a potem dostajemy niewielkie poletko uprawne, które obsadzamy na początek kilkoma prostymi roślinami. Celem gry jest przeobrażenie naszej działki w olbrzymie gospodarstwo, przynoszące regularne i duże dochody. Niezbędne do realizacji tego celu nasiona, drzewa, rośliny, budynki, dekoracje, pojazdy oraz dodatkową ziemię nabywamy na lokalnym rynku. Za wszystkie te dobra płacimy dwoma rodzajami waluty - farmerskimi monetami (które zarabiamy sprzedając nasze zbiory) oraz farmerską gotówką (otrzymujemy ją w tempie jednego dolara na każdy poziom doświadczenia). FarmVille wspiera system mikropłatności, dlatego jeśli nie mamy cierpliwości, by zdobyć fundusze własnoręcznie w samej grze, to zawsze możemy dokupić je za prawdziwe pieniądze.

FarmVille jest głęboko zintegrowane z portalem społecznościowym Facebook, dzięki czemu znajomi otrzymują powiadomienia o naszej aktywności w grze. Możemy ich też zaprosić, by wprowadzili się jako sąsiedzi blisko naszego gospodarstwa, co umożliwia jeszcze szybszy rozwój farmy. Dodatkowo gracze mogą wysyłać sobie podarunki, a niektóre bardziej skomplikowane czynności mogą być wykonane tylko wspólnie przez kilka osób współpracujących w trybie kooperacji.

Ostatnia modyfikacja 6 sierpnia 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 100 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe FarmVille: Odpowiednia dla każdego wieku.

FarmVille Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook