Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 października 2011, 07:25

autor: Sarge

Scenarzyści Toy Story pracują nad filmem na podstawie gry FarmVille?

Scenarzyści filmu animowanego Toy Story ujawnili, że pracują nad filmem na podstawie jednej z produkcji firmy Zynga. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o popularną grę FarmVille.

Wygląda na to, że FarmVille – jedna z najbardziej popularnych gier społecznościowych stworzona przez firmę Zynga – doczeka się adaptacji filmowej. Smaczku sprawie dodaje fakt, że nad obrazem kinowym pracują scenarzyści popularnego filmu animowanego Toy Story.

Alec Sokolow oraz Joel Cohen wygadali się na ten temat w wywiadzie z serwisem IGN: „Tak, kontynuujemy pisanie scenariuszy filmowych. Pracujemy też nad kilkoma nowymi i bardzo ekscytującymi projektami. Prowadzimy rozmowy z firmą Zynga, aby zrobić coś z jedną z jej marek. Nie możemy jeszcze powiedzieć zbyt wiele na ten temat, ale ‘Stary Macdonald’ nie ma fabryki, jeśli rozumiecie co mamy na myśli”.

Scenarzyści Toy Story pracują nad filmem na podstawie gry FarmVille? - ilustracja #1

Pozornie powyższa wypowiedź nie mówi zbyt wiele, ale wiele osób z pewnością zna piosenkę o farmerze MacDonaldzie. Właśnie do niego nawiązali rozmówcy serwisu IGN, a ponieważ FarmVille jest jedyną produkcją firmy Zynga traktującą o farmerstwie, wszystko staje się jasne. Wiele wskazuje na to, że scenarzyści Toy Story pracują nad adaptacją filmową FarmVille.

Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o istnieniu takiego projektu, więc dzisiejsza informacja jest sporym zaskoczeniem. Można się zastanawiać, jak ewentualni twórcy poradzą sobie ze stworzeniem filmu na podstawie gry nie posiadającej fabuły. Więcej będziemy mogli powiedzieć w momencie, gdy dojdzie do oficjalnego ogłoszenia.

FarmVille to niezwykle popularny symulator życia farmera, zintegrowany z serwisem społecznościowym Facebook i działający w przeglądarce. W grze zajmujemy się prowadzeniem gospodarstwa rolnego i czerpaniem z niego zysków. Nieskomplikowana formuła zabawy sprawia, że codziennie do tytułu zasiada wiele milionów graczy. Produkcja jest dostępna za darmo z opcjonalną funkcją mikropłatności.