Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2011, 07:10

autor: Sarge

Zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend na początku listopada

W pierwszych dniach listopada rozpoczną się zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend. Kolejną odsłonę znanej serii strzelanin sprawdzi tylko wybrana liczba graczy.

Przedstawiciel zespołu Hi-Rez Studios ujawnił datę rozpoczęcia beta testów strzelaniny Tribes: Ascend. Nadchodzącą odsłonę popularnej serii sprawdzimy na początku listopada.

Do stosownego ogłoszenia doszło w trakcie trwania wywiadu, którego zapis audio możecie przesłuchać poniżej. Todd Harris (dyrektor ds. operacyjnych w Hi-Rez Studios) powiedział, że zamknięte beta testy gry Tribes: Ascend wystartują 4 listopada. Więcej szczegółów mamy otrzymać w przyszłym tygodniu, a zapisy przyjmowane są na oficjalnej stronie (wybrana zostanie ograniczona liczba szczęśliwców).

Rozmówca przyznał, że pierwsze plany zakładały rozpoczęcie przedsięwzięcia we wrześniu. Ostatecznie nie udało się dotrzymać tego terminu – przede wszystkim ze względu na fakt, że produkcja wymagała jeszcze kilku poprawek. Dotyczyły one m.in. wprowadzenia systemu rozwoju postaci, którego brakowało w wewnętrznej wersji alfa.

Tribes: Ascend to kolejna odsłona popularnej serii sieciowych strzelanin, zapoczątkowanej w 1998 roku przez grę Starsiege Tribes. Nadchodzący tytuł początkowo miał ukazać się na PC oraz Xboksa 360. W lipcu zdecydowano się anulować edycję na konsolę Microsoftu i obecnie produkcji mogą spodziewać się jedynie pecetowcy. Premiera odbędzie się w przyszłym roku.