Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2011, 10:49

autor: Hed

Beta Assassin’s Creed: Revelations od dzisiaj dla wszystkich

Testowa wersja Assassin’s Creed: Revelations zostanie dzisiaj udostępniona wszystkim posiadaczom PlayStation 3 (do tej pory mogli ściągnąć ją tylko wybrani użytkownicy). Osoby, które chcą sprawdzić grę powinny trzymać rękę na pulsie, bo beta trafi do ograniczonej liczby osób i zakończy się w niedzielę.

Firma Ubisoft udostępni dzisiaj betę trybu multiplayer z gry Assassin’s Creed: Revelations wszystkim posiadaczom PlayStation 3. Do tej pory w testach mogli wziąć udział tylko abonenci PlayStation Plus oraz wybrani użytkownicy systemu Uplay. Miłośnicy serii, którzy chcieliby sprawdzić jej najnowszą odsłonę muszą się spieszyć, bo do zabawy zostanie dopuszczona ograniczona liczba osób.

Z doniesień wynika, że klienta z betą będzie mogła ściągnąć tylko ograniczona część posiadaczy PlayStation 3 na zasadach „kto pierwszy, ten lepszy”. Testy potrwają do 11 września, czyli najbliższej niedzieli. Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy uruchomić konsolę i ściągnąć odpowiednie pliki z PlayStation Store (w tym momencie nie ma ich jeszcze w polskiej wersji usługi).

Beta Assassin’s Creed: Revelations od dzisiaj dla wszystkich  - ilustracja #1

Beta Assassin’s Creed: Revelations to doskonała okazja do tego, żeby sprawdzić czy Ubisoft ma dobre pomysły na dalszy rozwój trybu wieloosobowego, który pojawił się w Brotherhood. Mieliśmy okazję zagrać w multiplayer przed kilkoma tygodniami (opis wrażeń znajdziecie w tym tekście). Ciekawe jest to, że rozwijając postać w grach online poznamy nowy wątek fabularny.

Assassin's Creed: Revelations zadebiutuje w listopadzie tego roku na konsolach i najprawdopodobniej pecetach (komputerowe wersje poprzednich odsłon serii pojawiały się z opóźnieniem). Posiadacze Xboksa 360 i PlayStation 3 zapłacą za grę 229,90 zł, a komputerów osobistych 139,90 zł.

  1. Test trybu multiplayer w Assassin's Creed: Revelations
  2. Wrażenia z singla w Assassin's Creed Revelations